ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

Оглядаємо прем’єри від нових імен музичної хвилі. Хто вже залітає у тренди, хто має перспективу, а кого вже однозначно хочеться додавати в плейлист? Все, що гідне нашої-вашої уваги цього тижня у нашій десятці:

⚡️ YARIMA – Ікар

Співачка демонструє професійне зростання з кожною піснею. Круто, що в нас з’являються нова артистка у ще доволі порожній музичній ніші. Ікар — це смачне R’n’B, в якому вокал YARIMA переливається та звучить як смачне вино. Well done, Yarima.

⚡️ OTOY – зло

Dark-side репера дуже вдало заявила про себе у його новому альбомі. Агресивна подача, з фоновими етно-заспівами та ледь не електронною музикою на коді. Це треба почути!

⚡️ Gevanchy – Хочеш?

Доволі вдала прем’єра від артиста, що зробив повний ребрендинг своєї творчості після початку повномасштабного вторгнення рф. Пісня має непоганий потенціал, але інструментал дещо переважає над текстом. Приспів має певну “хуковість”, яку бажано у майбутньому підтримувати більш цікавими римами та змістовними ходами.

⚡️ POLOSKOVA – Танцюю в темряві

За словами співачка, ця пісня — це жіночий маніфест, який був написаний в часи блекаутів. Як-то кажуть, щоб “не плакать – я сміялась”. Хороший музичний експеримент з пошуком образу та стилю. Чомусь здається, що попередня робота “Немає зв’язку” та свіжа “Танцюю в темряві” – це прогрів перед хітом. Потенціал на це є.

⚡️ ОТРУТА — Докурю останню 

Приємно спостерігати за свіженькими рок релізами. Знову кандидат на потрапляння до ТОПу улюблених треків місяця. “Докурю останню” – пісня про одвічні проблеми… про кохання. Хочеться аби такого року в Україні було ще більше, бо це “про живе” і для “постраждати”. Сподіваємось, що свою аудиторію ця пісня знайде. Подобається.

⚡️ Gloss – НаПоказ

Схоже, що традиція дуетів Ч+Ж повертається. НаПоказ — традиційна поп-історія, але інколи й вигадувати нічого не варто. Подивимося за зростом гурту, можуть вдало зайти у своїй нішу. Vin I Vona мають звернути увагу на конкурента.

⚡️ Fedykovych — Не залишай 

Лірика про особисте та наболіле в українського слухача завжди добре відгукується. До зразкового представника цього направлення Олександра Пономарьова ще треба багато працювати, але курс обрано правильно. Зрозуміти та приголубити наші люди люблять.

⚡️ LELEKA & Maksym Berezhnuik — Sviat Vechir

Красивий дуетний альбом «RIZDVO» — це лірика наповнена затишком та теплотою. Особливо сподобалася композиція Sviat Vechir. Послухайте, для душевного свята — саме то. Взагалі круто, що сучасні українські артисти створюють щось нове для різдвяних свят, навіть якщо це просто власна інтерпретація старих народних пісень.

⚡️ ANNA STENDER — Ігри

Очевидно, що є бажання стати новою крашихою української молодої сцени. Ну а що, покоління змінюються, їхні вподобання теж. А запити аудиторії, які потребують нової героїні, однозначно є. Візуально артистка доволі цікава, але матеріал потребує більшої виразності та віральності.

⚡️ Zelenooka — Шах і мат

Співачка впевнено та стабільно випускає якісні поп-роботи, перед тим серйозно підходячи до розгону треку у соціальних мережах. У новій пісні особливо смакує інструментальні ходи та програш. Можемо стверджувати, що він має вірусний потенціал. Пісня є продовженням вдалих робіт “Милий” та “Моє серце”. Є відчуття, що у співачки планується четвертий трек – що завершить EP. Творчість Zelenooka – це стабільність, що однозначно є позитивним явищем. Але дуже хочеться побачити від співачки якісного стрибка ще вище. Віримо, що такий буде. 

Ці та інші новинки слухайте у нашому плей-листі НУМО