ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

Оглядаємо прем’єри від нових імен музичної хвилі! Хто вже залітає у тренди, хто має перспективу, а кого вже однозначно хочеться додавати в плейлист? Все, що гідне нашої-вашої уваги цього тижня, у нашій десятці:

⚡️ Tricky Nicki – OK ft. Freaky Siren

#15 серед пісень на вкладці “Популярне”

Літній вайб, хороші біти та чіпкий вокальний приспів – крута заявка на сезонний хіт. У ТОП-30 трендах YouTube одразу і кліп і візуалайзер і просто картинка з аудіо. Давно такого не було. 

⚡️ OSTROVSKYI & MAYOROVA — Твої тату 

#52 серед пісень на вкладці “Популярне”

Зухвало та провокативно, певно саме за таким і заскучав український слухач, бо для виконавців це очевидний прорив і в трендах і в чартах.

⚡️ FAYA — Звучи

Надзвичайно вайбовий трек. Тільки уявіть джаз-кабаре, саксофон на фоні та м’який фірмовий голос вокалістки. Уявили? Це воно! 

⚡️ XXV Кадр — Знайду 

У новому ЕР хлопець дещо змінив своє направлення з хіп-хопу в сторону популярної музики. Хороша саморефлексія, під яку хочеться й собі задуматися про життя.

⚡️ DREVO — Самолітом

#4 серед пісень на вкладці “Популярне”

Найочікуваніше потрапляння у тренди, адже здавалося, що в пісні нічого такого немає. Однак, хітовий приспів, віральність яка це підхопила та приємний тембр і манера виконання зробили свою справу. Пісня впевнено рухається до підкорення трендів. 

⚡️ DEMCHUK — Вічність 

#30 серед пісень на вкладці “Популярне”

Співак неочікувано здивував чіпким приспівом, який попри звичну монотонність музики хочеться підспівувати. Очевидний прогрес, на фоні попередніх прохідних робіт. 

⚡️ Уляна Шуба — Let’s Dance

Легко та дещо інфантильно про радощі, які так необхідні кожному, навіть попри важкі часи. Молода співачка ще шукає себе, але такий стиль їй очевидно пасує. 

⚡️ Артилерія — Глибоко 

Сенсово ціннісний текст співачка змогла вмістити у форму п’янкої манери, яка нема огортає при прослуховуванні. Пригляньтеся до цієї виконавиці, ми про неї ще почуємо. 

⚡️ JURME — Моє місто 

Щиро та проникливо про біль, які зрозуміють багато українців. Пісня для суму та про сум, такі рефлексії теж потрібні. 

⚡️ Delamar & Vatislove — Літній дощ

Проникливий жіночий вокал та хіп-хоп тексти про життя-буття – просто як світ схема, яка працює завжди, якщо зроблено якісно та щиро. Тут саме ця історія.