ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

Оглядаємо прем’єри від нових імен музичної хвилі! Хто вже залітає у тренди, хто має перспективу, а кого вже однозначно хочеться додавати в плейлист? Все, що гідне нашої-вашої уваги, цього тижня в нашій десятці:

⚡️ YARIMA — Не довіряй 

Здається, що прем’єру цієї співачки підтримав ледь не весь наш шоу-бізнес. І ми знаємо, чому – авторський почерк, приємна музика, хуковий приспів. Радіємо, що після недоотриманої співпраці з THE HARDKISS співачка вдало крокує в сольному просуванні. 

⚡️ KRBK — Чекаю на ніч 

#2 серед пісень на вкладці «Популярне»

Цікава сила віральності в мережі підняла цей трек навіть на перше місце трендів. Так буває, коли трушний реп-текст залітає та западає в душу багатьом. Якщо ви хочете подумати про кохання, або можливо понастольгувати про свої юнацькі щирі почуття, то вам точно потрібен цей трек у плейлисті.  

⚡️ ENLEO — М‘ятна ніч

Нікіта продовжує доводити, що не каверами єдиними, і випускає чергову вже авторську композицію. Хороша літня пісня з претензією на хіт. Однозначно лайк цій прем’єрі. 

⚡️ ОЧІ В ОЧІ – Deep of Ocean 

#7 серед пісень на вкладці «Популярне»

Хороший замінник ворожого контенту, який в Україні мав мільйони шанульваників, та й чого кривити душею, має і досі. Вже як рік цей дует вдало потрапляє до запитів цієї аудиторії та виходить у тренди з піснями про вічне почуття. 

⚡️ BONA — Як ти 

До болю знайому всім історію оспівує і BONA. Після тривалої перерви співачка повернулася з треком про відстань та емоції, які досі не вщухли, хоча й ніби давно завершилися. 

⚡️ PARFENIUK — Поряд 

Ще один представник нового покоління хітмейкерів. Поки що у виконавця все рівно — кожен трек підкорює чарти, топи та тренди. Можемо припустити, що саме для підтримки цієї позитивної тенденції в кліпі знялася кохана співака — блогерка-мільйонниця Сімбочка. Стабільно хороша робота, але поки не зрозуміло — це авторський почерк чи топтання на одному місці. 

⚡️ Sofia Leshynchak — Порізала пальчик 

#5 серед пісень на вкладці «Популярне»

Ось вам ще одне підтвердження сили ТікТоку і крутий приклад того, як можна класно переосмислити естрадний (в поганому сенсі) шлягер. Трохи стильного звучання в стилі молодого Івасюка – і це готовий сучасний трек, який полюбився всім у мережі. 

⚡️ 100ЛИЦЯ — Пристрасть

#27 серед пісень на вкладці «Популярне»

Хлопці вже другий рік стабільно продовжують випускати пісні про те, що торкає велику кількість слухачів. Однак це все ще якась певна ніша, без широкої популярності, як, наприклад, було з треком «Вечорниці». Круто, що цього разу в кліпі є сюжет, це вже прогрес. Може так дійде й до нетривіальних рим, бо поки що лірика трохи кульгає. 

⚡️ SHEGEDA — Цілувати 

Учасниця різноманітних конкурсів та телепроєктів презентувала другий сингл, який теж про кохання і теж авторства фіналістки «Голосу Країни» Катерини Гладій. Дивно, але другий трек трохи програє першій сольній пісні «Закохалась». Там і хітовий приспів, і вдала лірика. Дуже хочеться, щоб весь досвід та бекграунд проєктів та конкурсів втілився в наступних прем’єрах співачки. 

⚡️ ANSTAY — Моя 

Молода співачка продовжує ділитися авторським матеріалом після успіхів каверів та переспівів. Власне й попередня авторська пісня «Київ» теж непогано залетіла. «Моя» — це непоганий альбомний сингл, після якого, згідно канонів поп-музики, має бути хітовий бенгер. Власне такого контенту від співачки й чекаємо. 

🔊Слухайте ці та інші треки у нашій Spotify у добірці НУМО.