ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

Оглядаємо прем’єри від нових імен музичної хвилі! Хто вже залітає в тренди, хто має перспективу, а кого вже однозначно хочеться додавати в плейлист? Все, що гідне нашої-вашої уваги, цього тижня в нашій десятці:

⚡️ YAKTAK — Уночі

#1 серед пісень на вкладці «Популярне»

Складається враження, що цьогоріч у виконавця ще не було пісні, яка б не залітала в тренди та чарти. Цього разу це прониклива особиста історія кохання. В кліпі, як годиться, знялася дівчина співака. Гарний результат не змусив себе чекати — першість у трендах. 

⚡️ Мія Рамарі — Не дивись на мене 

Особиста історія й у співачки, яка торкає своєю лірикою вже не вперше. Мію приємно не лише слухати, а й розбирати текстово, бо такі епітети та звороти в популярній музиці — це прекрасно. Радимо і ставимо на репіт. 

⚡️ NAZVA — НА ДНО ft. KRUTЬ

Впевнені, що хук від цієї пісні не відпустить вас не менше знаменитого сігеле-міґеле. Крута колаборація та атмосферний кліп доводять, що стрімка вірусна популярність гурту — не випадковість і музикантам є ще чим нас здивувати. Слухаємо цю пісню і чекаємо нові на такому ж рівні. 

⚡️ Renie Сares — хвилями

Звично лірична співачка цього разу презентує гостросоціальну історію, огорнуту в приємний інструментал, який заколисує ніби хвилі. Вчіться всі, хто каже, що серйозне не можна подати легко та невимушено. 

⚡️ To Eternity, The Curly — Я не вмію кохати

Той випадок, коли класний саунд витягує всю пісню. Композиція крутиться навколо кількох фраз, в той час як інструментал змушує дослухати до кінця та пританцьовувати. Від таких талановитих артистів хочеться чогось більш хітового та чіпкого, потенціал для цього очевидно є. 

⚡️ MOLODI — допоможіть

Подобається спостерігати за тим, як з кожним релізом гурт набирає обертів. У новій прем’єрі — є все, щоб сподобатися великій аудиторії: хороший вокал, качова музична складова та місійна історія, яка торкнеться багатьох. Є відчуття, що ось-ось MOLODI піднімуться на інший щабель впізнаваності. 

⚡️ ОЛІВІЯ — Єдині

Згідно закону жанру, кожного Дня Незалежності хтось із з артистів візьме та й випустить патріотичну пісню з нагоди свята. Цьогоріч такий сингл презентувала молода співачка ОЛІВІЯ, якій точно є про що розповісти в пісні, адже вона з міста-героя Чернігова. Та й кліп теж відзняла у рідному місті, що додало роботі щирості. 

⚡️ YARON — Куди зник митець? 

Крутий рояльний хук у поєднанні з читкою — як вам таке? Дещо психоделічно, що власне відслідковується вже в обкладинці треку, але дуже влучно передано потік мисленнєвого процесу. Як і годиться трекам з хіп-хоп нахилом, виконавець піднімає важливу соціальне тему – куди ж власне сховали митців?

⚡️ Sophieme — Знов і знов 

Як це красиво та вайбово! Музика, яка розливається ніби мед, коли слухаєш, особливо в навушниках. І це не просто красиві слова. Увімкніть і все зрозумієте. Це про любов, в прямому і переносному сенсі. 

⚡️ SKYLERR — Колишніми 

#30 серед пісень на вкладці «Популярне»

Нарешті після експериментів співачка повертається до звичного звучання, в якому вона дуже органічна. Так, від постійних закидів, що це Anna Asti та LOBODA, нікуди не дітися, але аудиторія в такої музики в Україні колосальна, то ж коли її співають українською в караоке — це значно краще. 

🔊Слухайте ці та інші треки у нашій Spotify у добірці НУМО