TVORCHA ОБОЛОНЬ: перший районний конкурс між мистецькими школами Оболонського району Києва

TVORCHA ОБОЛОНЬ: перший районний конкурс між мистецькими школами Оболонського району Києва

29 квітня відділ культури Оболонської РДА, за ініціативи депутата Київради від Оболонського району Мирослави Смірнової та Благодійного фонду “ЕСФІРЬ”, організовує перший масштабний конкурс серед учнівських колективів мистецьких шкіл Оболонського району міста Києва – “TVORCHA ОБОЛОНЬ”. Захід відбудеться у Київському Університеті ім. Бориса Грінченка, де в актовій залі та у мистецьких локаціях навчального закладу збереться понад 200 учасників та 500 глядачів.

 Основна мета події – сприяти розвитку та реалізації ініціатив учнів мистецьких шкіл, стимулювати дітей висловлювати свою думку через власний творчий потенціал, формувати у молодого покоління активну громадянську позицію, ідентифікацію з державою, її історією та культурою.

Щоб реалізувати заявлену мету, 5 музичних та 2 художні відділення мистецьких шкіл отримали творче завдання, яке готували протягом місяця. Це презентація школи через спільний музично-хореографічний виступ та створення колективної художньої роботи на тему “Весна на Оболоні”.

Звичайно для дітей є і додаткова мотивація участі, бо відділ культури Оболонської РДА та депутат Київради Смірнова Мирослава запровадили призовий фонд у 1 мільйон гривень, який піде на закупівлю звуко-світлового обладнання та товарів для творчості мистецькій школі-переможниці.

Оцінювати роботу талановитих вихованців мистецьких та художніх закладів будуть відомі та професійні діячі культури, представники шоубізнесу та ЗМІ, серед яких співак та композитор Vlad Darwin, хореограф та учасник шоу “Танці з зірками” Сергій Костецький, кріейтор музичного порталу “МУЗВАР” Льоша Донцов, директор Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів Департаменту культури КМДА Ірина Чуніхіна, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри декоративного мистецтва і реставрації Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка Вероніка Зайцева, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва  і дизайну Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка Світлана Стрельцова. Голова журі – депутат Київради Мирослава Смірнова. Глядачі події також внесуть свій внесок в обрання переможця власними голосами.

За яскравий та динамічний конферанс відповідатиме телеведучий В’ячеслав Соломка. Підтримати учасників конкурсу на сцену Київського Університету ім. Б.Грінченка вийдуть ТікТок відкриття весни співачка ANSTAY, виконавиця хіта “Лампочки” Masha Danilova, учасниця та фіналістка Всеукраїнських співочих конкурсів та учасниця НацВідбору на “Дитяче Євробачення” Марія Ткачук, сором’язлива DIMARIA, а також номінантки цьогорічної Національної премії YUNA – гурт SESTRA.

Окремою складовою івенту стане обрання “Найулюбленішого викладача” серед мистецьких шкіл Оболонського району. Для цього у публічному телеграм-каналі проходитиме опитування з презентаційними візитівками викладачів, які беруть участь у підготовці дітей до конкурсу “TVORCHA ОБОЛОНЬ”.

TVORCHA ОБОЛОНЬ: перший районний конкурс між мистецькими школами Оболонського району Києва. Талановиті діти та молодь у реаліях сьогодення мають продовжувати творити та розвиватись. Країна без культури – це лише територія. Тож популяризація, мотивація молоді творити та креативити на місцях – важливі кроки на шляху розвитку нашої сильної держави.