«Ти Моя»: новий хіт від українського бенду 7TEEN`S

«Ти Моя»: новий хіт від українського бенду 7TEEN`S

«Ти Моя»: новий хіт від українського бенду 7TEEN`S

Фіналісти вокального шоу «Співають всі!» випустили ліричний хіт і зізналися про свої почуття на березі моря!

Український бенд 7TEEN`S – фіналісти шоу «Співають всі!», завдяки якому країна дізналася про молодих артистів з Івано-Франківська. Бенд уже понад три роки створює та популяризує сучасний україномовний контент. Шестеро хлопців та квіточка-дівчина, розпочали свій шлях із запису каверів на пісні LAUD, Jerry Heil, MONATIK та THE HARDKISS. Саме формат а капелла допоміг молодим виконавцям завоювати серця сотні українців іще з перших робіт. 

Цього разу 7TEEN`S представив свій черговий авторський сингл «Ти Моя» разом із mood video, яке опублікував на своєму YouTube-каналі.  Відео знімали на березі Чорного моря у місті Китен (Болгарія).

«Ми поїхали на довгоочікуваний відпочинок до моря, адже майже ціле літо в нас було наповнене концертами та зйомками. Дуже довго чекали цього моменту, щоб нарешті відпочити разом із нашою командою, але навіть там не змогли всидіти на місці. Взяли до рук камеру та почали знімати», – розповідають учасники бенду. 

За словами учасників бенду, було весело, адже зйомки відбувалися на світанку, й артистам доводилося прокидатися о 4-ій ранку, щоб не виглядати заспаними у кадрі.

«Це було дуже епічно! Прокинулись о 4-ій ранку. Локацією для зйомки став один з популярних пляжів, на якому вже о 7:30 було настільки багато людей, що всі втрапляли до кадру. Оточуючим було цікаво спостерігати, що ж відбувається та кого знімають. Ми почали розповідати, що приїхали з України, і перехожі усміхалися, бажали успіху, а також хвалили пісню, яка на тому етапі була ще у демоверсії. Це незабутньо!» – діляться враженнями учасники 7TEEN`S. 

Команді вдалося передати всю атмосферу пісні у красивих кадрах нової відеороботи. Нині бенд готує ще один авторський сингл, який зовсім скоро вийде на всіх музичних платформах.

А поки слухаємо нову композицію 7TEEN`S тут↓↓↓