“Ти моє місце під сонцем”: КИЛИММЕН з Kalush Orchestra зізнається у коханні у новому кліпі

“Ти моє місце під сонцем”: КИЛИММЕН з Kalush Orchestra зізнається у коханні у новому кліпі

Учасник гурту KALUSH та Kalush Orchestra, КИЛИММЕН представляє свій другий сольний трек. Якщо у минулому релізі артист наголошував на тому, що “душа Килима ще ніколи не була такою відкритою”, то новим треком  “Ти моє місце під сонцем” він повністю це доводить. КИЛИММЕН зізнається у тому, що став залежним від дівчини і намагається розібратися у своїх почуттях. 

Кожен з нас закохувався так, що просто зносило дах, але часто саме така тяга до когось лякає  зробити крок назустріч своїм почуттям. Проте, як кажуть, доля і час завжди все розставить на свої місця і “твоє” точно буде з тобою. Саме про це мій новий трек”, – говорить  КИЛИММЕН.

Самого КИЛИММЕНа на початку кліпу до треку “Ти моє місце під сонцем”, ми бачимо “знесиленим”. Йому здається, що немає надії і його почуття до дівчини марні, але ось втрутилась “доля”. У відео прообраз долі – це  шість танцюристів, які в момент, коли герой здається, приходять йому на допомогу.

Разом з піснею, розвивається і сюжет в якому КИЛИММЕН все більше і більше набирається сили й під кінець, він самостійно добирається до берега, де йому назустріч йде героїня та їх історія закінчується хеппі ендом.

Нагадаємо, КИЛИММЕНа називають найзагадковішим учасником гурту KALUSH та Kalush Orchestra. Декілька тижнів тому, артист оголосив про початок сольної кар’єри. Його першою роботою став трек “За стежки”. Лідер гуртів, Олег Псюк наголосив, що тепер частинка  KALUSH та Kalush Orchestra частіше з’являтиметься у вашій стрічці.