У вікторіанському стилі з відвертими меседжами: ROMA TUZ презентує новий кліп «Королева»

У вікторіанському стилі з відвертими меседжами: ROMA TUZ презентує новий кліп «Королева»

Нове дихання української жіночої поп-музики, співачка ROMA TUZ презентує трек «Королева». Композиція присвячена підлій жіночій дружбі, за сюжетом якої найкраща подруга просто чекала, коли інша спіткнеться та не стала плечем опори для героїні.

За словами ROMA TUZ, вона планувала створити трек про жіночу дружбу. І хотіла розповісти про неї саме в позитивному ключі. Але особиста ситуація надихнула на зовсім інше. 

«На даному етапі творчості я створюю пісні про власні переживання, не абстрактні. Тому моя особистий життєвий досвід став каталізатор для створення «Королеви». Цей приспів народився самобутньо, наче мені його нашептали на вухо. Скажу одне: складно дружити з тими, хто приховує своє справжнє ставлення до тебе. Не скажу, що я більше не вірю в жіночу дружбу. Просто це була не моя людина», – зізналася співачка. 

За сюжетом moodvideo, героїня перенеслася у вікторіанську епоху. Відео наповнене різними метафорами і демонструє стан жіночої дружби від «любові та підтримки» до кінцевої цілі: подруга просто хотіла посісти її місце.

«Хтось подумає, що цей кліп не несе ніякого сенсу. Але я раджу дивитися глибше. На початку, подруга проявляє максимальну увагу до героїні, демонструє свою турботу. А потім починає знищувати її і все, що їй дороге. Також і кольорами суконь ми хотіли підкреслити помисли героїнь. Адже одна – в білому, довірлива та чиста. А інша – в темноту, з корисливими намірами», – детально розповіла ROMA TUZ.

Нагадаємо,  українська співачка KOLA вперше у 2024 році порадувала шанувальників прем’єрою, випустивши романтичну, зворушливу пісню «Міліметр».