Учасниця “Дитячого Євробачення” презентувала пісню про перемогу України

Учасниця "Дитячого Євробачення" презентувала пісню про перемогу України

Юна 15-річна співачка Olena Usenko презентувала мотивуючу пісню про перемогу України.

Олена Усенко, співачка та авторка пісень, у 2021 році перемогла на “Дитячому Євробаченні” та представила Україну на Junior Eurovision, де посіла 6 місце з власною авторською піснею “Важіль”, учасниця шоу “Голос Діти – 5“.

“Бути артистом для мене – це, в першу чергу, служити людям. Дарувати їм себе через творчість. Для мене важливо, щоби у текстах моїх пісень була я та меседж, який я хочу передати слухачам”, – говорить співачка.

Сьогодні співачка представила пісню “Світанок Прийде”, присвячену боротьбі, надії та перемозі. Енергійна та драйвова поп-рок балада “Світанок Прийде” – це звернення та підтримка для кожного українця, заклик триматися та вірити.

“Я присвячую пісню “Світанок Прийде” кожній людині, яка важко переживає складний період і потребує підтримки та оптимізму. Цією піснею я кажу вам, що ви не одні. Вірте в те, що навіть після найтемнішої ночі ваш світанок неодмінно прийде”, – ділиться співачка.

Режисером та оператором кліпу став Олександр Семенко. По задумці режисера, артистка знаходиться у темній кімнаті. Чорна темна кімната – це найтемніший час у житті перед світанком. Білий промінь світла, що з’являється у відео, це світанок, що прийшов. 

Співачка активно виступає на благодійних концертах на підтримку ЗСУ, як в Україні, так і за кордоном. Перше живе виконання пісні “Світанок Прийде” відбудеться у масштабному телевізійному концерті у Польщі в місті Жешув на стадіоні “Європейський”.