Ukraїner та Лілу45 випустили відео та пісню про Сімферополь

Ukraїner та Лілу45 випустили відео та пісню про Сімферополь

“Хоробрі міста” — серія коротких відеороликів про українські міста, що перебувають під тимчасовою російською окупацією та героїчно чинять опір. Цього разу відео присвячене Сімферополю і вже вийшло на Youtube-каналі Ukraїner. 

Сімферополь (кримськотатарською — Aqmescit, Акмесджит) — українське місто, столиця Автономної Республіки Крим. Із березня 2014 року Сімферополь тимчасово окупований Росією. Тисячі сімферопольців були змушені покинути рідний дім через російську агресію, та в місті досі залишається багато тих, хто не підтримує окупаційну владу і з нетерпінням чекає на повернення до України.

Серце Криму — так місцеві називають Сімферополь, адже саме він був кінцевою станцією більшості потягів, що сполучали материкову Україну з півостровом. Спекотне південне місто під глибоко-синім небом завжди було велелюдним і туристичним. Аромати східних спецій з яток на Центральному ринку, темні плями на асфальті від перестиглих фруктів, що падають просто під ноги, чебрецевий чай із терпкими нотками полину, гарячі чебуреки і пряний плов, пікніки на березі водосховища — спогади про український Сімферополь, які назавжди в наших серцях.

“Мені хотілося написати максимально душевну пісню, яка б могла гріти душу і навіювати світлу думку про те, що кожен, хто втратив — зможе знову повернути собі свої мрії, свій спокій, своє рідне місто і створити своє бажане майбутнє“, — коментує Лілу45 (Людмила Білоусова).

Проєкт “Хоробрі міста” створений для підтримки людей із тимчасово окупованих українських міст, містечок і сіл, які не потребували жодного “визволення”, а тепер сміливо чинять опір загарбникам або ж тимчасово покинули свої домівки. У межах проєкту вже вийшли відео про Нову Каховку, Бердянськ, Мелітополь, Херсон, Маріуполь, Скадовськ, Сєвєродонецьк, Старобільськ, Донецьк та Луганськ. Новий сезон присвячений Криму і складатиметься з трьох відео та пісень.  

Усі ці відеоролики — про дух цих міст та їхніх мешканців і водночас про кожного українця й українку, які зараз не можуть цілком безпечно почуватися у своєму домі. 

Українці — єдині й незламні. Кожне наше місто — це Україна.