“УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ / UKRAINIAN SONG PROJECT – 2023” повертається, щоб обʼєднувати музику поколінь. Оголошуємо про початок конкурсу для молодих артистів

"УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ / UKRAINIAN SONG PROJECT – 2023" повертається, щоб обʼєднувати музику поколінь. Оголошуємо про початок конкурсу для молодих артистів

“Українська пісня / Ukrainian Song Project – 2023” – це потужний фестиваль, який щороку творить нову музичну історію України! 

Українська музична індустрія ще у 2014 році розпочала відокремлення від російського шоубізнесу, але остаточну крапку деякі артисти поставили після повномасштабного вторгнення рф в Україну у 2022 році. Ці події стали потужним поштовхом для творчості і молодих артистів. Українські забуті та повстанські пісні отримали нове звучання. Українська музика стала популярною у всьому світі. Тож цього року захід планується не тільки як музична подія, а й як можливість продемонструвати згуртованість та обʼєднання артистів, а також додаткова можливість ще більше популяризувати  українську музику.

Минулоріч “Українська пісня” попри всі негаразди відбулася. Але у зв’язку із війною в країні, проєкт відбувався у Польщі, у місті свободи – Гданську. На сцені перед глядачами виступили українські виконавці:  KAZKA,  Злата Огнєвіч,  Алєксєєв, Арсен Мірзоян, TARABAROVA, TVORCHI, Анна Буткевич, SANSA, Павло Табаков, ведуча Соломія Вітвіцька та інші відомі артисти. Всі виконавці від початку війни росії проти України створили так звану “музичну лінію фронту”, вони – волонтери, вони допомагають зібраними коштами нашим воїнам. Вкотре  Україна доводить світові – українська музика популярна, сучасна та популярна.

Сьогодні музика докорінно змінилася. Вона стала зброєю. Вона додає нам наснаги для опору лютому ворогові, надихає та підіймає наш дух. Саме тому деякі напівзабуті пісні набувають нового змісту та сенсу. Музика стала одним із символів незламності духу та сили українського народу у 2022 році. Крім того, зʼявилося багато й нових пісень у ці нелегкі для країни часи. Деякі композиції ви почуєте на фестивалі “Українська пісня / Ukrainian Song Project – 2023”. На вас очікує неймовірна кількість молодих талановитих артистів, які хочуть бути почутими, а також топових зірок українського шоубізнесу. Вже відомий перший хедлайнер проєкту – це переможці Національного відбору Євробачення –  гурт TVORCHI. Повний перелік артистів буде оголошений згодом. Відбудеться також телевізійна зйомка, яка після проведення концерту транслюватиметься на українських телеканалах.

Тож якщо ти хочеш стати учасником проєкту – відправляй заявки на участь та можливо саме ти станеш переможцем “Українська пісня / Ukrainian Song Project – 2023”! 

Положення

Квитки за посиланням

Частину коштів організатори проєкту перерахують на благодійність.