Українська реперка alyona alyona презентувала спільний трек з PROBASS ∆ HARDI

Українська реперка alyona alyona презентувала спільний трек з PROBASS ∆ HARDI

alyona alyona представила спільний трек з PROBASS ∆ HARDI під назвою “Роздам сповна”, в якому чітко зрозуміло, що Україна роздає сповна нашим ворогам і перемога вже зовсім близько!

Цього року вся країна довела світові, що ми сильні. Ми вистояли та переможемо, бо роздаємо сповна нашим ворогам та ніколи не схилимось. Буде перемога, українська музика звучатиме світом, наша культура ще довго буде міжнародним трендом, але для цього нам ще треба багато працювати та допомагати ЗСУ. 

«Україна сьогодні для нас дійсно ненька. І кожен робить все можливе, щоб її захистити. А вона, в свою чергу, нам віддає. Вона для нас теплий вітер, рідна земля, шовковиста трава і все, що допомагає нам її зберегти, – коментує новий трек alyona alyona.

Українська реперка alyona alyona презентувала спільний трек з PROBASS ∆ HARDI

«Наша коллаборація це гарний приклад спільної роботи з різних точок земної кулі. Але була повна довіра та творча свобода, відчувалося що хвиля та розуміння фінального результату співпадає. Все було на одному диханні без правок та доробок, це свідчить про максимальну синергію між нами та Альоною. А поєднання енергій завжди дає результат. Також в треку ми додали особливий хук який просто розвалює!», – каже фронтмен гурту DJPROBASS.

Ми закликаємо вже зараз відмовитись від будь-якого контенту ворогів, від блогерів та артистів, весь світ відміняє агресора і ми повинні заповнити звільнений простір українською культурою, яку у нас завжди намагались вкрасти чи заборонити. Саме зараз час розвивати та підтримувати своє, бути українкою/українцем зараз складно, але весь світ дивиться на нас та підтримує, і ми повинні завжди тримати цей високий рівень поваги.