Українська співачка NAVKA вступила на курси пілота дронів  #НавкаНаМавіку

Українська співачка NAVKA вступила на курси пілота дронів  #НавкаНаМавіку

Українська культурна кріейторка NAVKA, автор хіта “Татанці”, головна авторка проєкту “Україна в піснях”, відома не лише своїми бенгерами та неймовірними кліпами, які вже записують у культурне надбання України наших часів, але і надихає своїми волонтерськими проєктами. Поки її творчість вивчають у навчальних закладах, співачка задає правильні наративи та тренди. 

NAVKA вирішила приєднатись до програми школи KOLO-fly #МавкиНаМавіках – навчання дівчат-пілотів ударних та розвідувальних дронів. Окрім широкої волонтерської діяльності з постачання в ЗСУ позашляховиків та медичного приладдя, співачка вирішила опанувати ще й таку спеціальність. Як лідер думок сучасної України, NAVKA активно ділиться цим досвідом у соціальних мережах.

«Війна стосується всіх! І дівчата можуть (і повинні) бути корисними у спільній справі на шляху до Великої Перемоги. Тому, поки мій чоловік воює, я вирішила таким чином підготувати себе до різних сценаріїв»,коментує NAVKA.

Назва курсів – “Kolo FLY”. У навчанні брали участь 6 дівчат, серед яких, такі волонтери та культурні діячі, як: Соня Сотник, Таня Ша, Анна Заклецька, Ірина Бутко, Мар‘яна Муха та NAVKA. Організатор – благодійний фонд «Коло». Курси проходять 4 дні: щодня і теорія, і практика. Навчатись можуть всі! Для військових потрібен запит від ВЧ. Навчання – безкоштовне. Для навчання цивільних, потрібно направити запит. 

Нагадаємо, співачка NAVKA, амбасадор української сучасної музики, ще задовго до повномасштабного вторгнення росії в Україну вважалась справжнім послом української культури. Продюсер та головний ментор проєкту з відродження народних пісень «Україна в піснях». NAVKA відчула війну не 24 лютого 2022 року, а ще у 2014. Співачка з власного досвіду знає, що таке кохання крізь війну, оскільки чоловік артистки воював з перших днів АТО та вдруге пішов до війська з початку повномасштабного вторгнення, був нагороджений орденом Богдана Хмельницького. NAVKA – активний волонтер, мистецький воїн та надійний тил для Збройних Сил України.