⚡️Український паспорт та лукашенківські гроші: експродюсер «Х-фактор» активно співпрацює з Бузовою, Прігожиним та «Белтелерадіокомпанію»

⚡️Український паспорт та лукашенківські гроші: експродюсер «Х-фактор» активно співпрацює з Бузовою, Прігожиним та «Белтелерадіокомпанію»

Український музичний продюсер Микола Сосін, який з 2008 по 2017 рік працював на СТБ, відомий своєю роботою над Х-Фактор (Україна), продовжує працювати на білоруський пролукашенківський канал «Белтелерадіокомпанія» та підсанкційний проєкт Фактор.By, у суддях якого сидять Бузова, Сєрьога та Прігожин, що підтримують політику путіна.

Першими це зазначили блогери на YouTube-каналі «Этот Прус» (шоу «о(б)суждаем»). Ми вирішили перевірити дану інформацію, адже цинізм полягає у тому, що ще на початку літа 2022 Сосін їздить на благодійні концерти на підтримку України, а восени вже кастингує в білорусі учасників так званого шоу. Фактично, за нашою інформацією, він є музичним продюсером всіх трьох сезонів шоу (X Factor Belarus, Фактор.By та Фактор.By-2, адже після вторгнення в Україну у телеканалу відізвали ліцензію формату X-factor).

Редакція “МУЗВАР” отримала від трьох незалежних джерел номер Миколи Сосіна та зателефонувала йому. Абонент під час розмови перебував у роумінгу. Сосін телефоном не захотів ані підтвердити свою особистість журналістам, ані прокоментувати співпрацю з Фактор.by. Посилався на те, що не розуміє суті питання та просто хоче “закрити цю тему“. Проте репортажі з підготовки усіх сезонів говорять наступне – Сосін був долучений до усіх кастингів учасників, останній з яких був восени 2023 року.

Примітним фактом є те, що після «Х-фактора» UA Сосін настільки потоваришував з одіозною Марченко, що створив музику для її кінотрешу «Паломніца».

Але фаталіті ситуації в тому, що Сосін лишається засновником студії TataMusic*, яка і зараз активно створює пісні для українських артистів, які своєю чергою видають їх через українські лейбли.

* Студія TataMusic з початку пандемії COVID-19 працює виключно онлайн.