Унікальна концерт-вистава “GENIUS”

Великий вокально-хореографічний концерт-вистава від креативної, талановитої команди «GENIUS» під керівництвом молодого режисера, зіркового балетмейстера Євгена Дубовика.

Унікальна концерт-вистава, в якій беруть участь понад 10ти популярних українських артистів та медійних персон разом з більш ніж 20ма професійними танцюристами, присвячений річниці існування творчого обʼєднання «GENIUS»

На сцені концертної площадки Bel etage можна буде побачити зірковий склад артистів, серед яких: Nataliya Valevska, Amador Lopez, Dima Prokopov, Polina Dashkova, Discoman, Yogen, Viki Rouz, Varash, Lil O, Rudnitskyi, Lomaka, Purpruss, Egor Andryshin.

Команда творчої та талановитої молоді “GENIUS” разом з артистами українського шоу-бізнесу працюють на розвиток культури і мистецтва України, підтримують національний дух та сприяють створенню нового культурно-мистецького продукту.

Даний захід є великим творчим проєктом та проводиться з благодійною метою, в підтримку дітей-сиріт та постраждалих від повномасштабного вторгнення рф на територію України.

Квитки вже доступні за посиланням.