«В краплі океан» —  гурт експериментальної музики NOMAD GURU зробили адаптацію на пісню військового 

«В краплі океан» — гурт експериментальної музики NOMAD GURU зробили адаптацію на пісню військового

Меломани та прихильники експериментальної музики, раді вам повідомити, що гурт NOMAD GURU випустив неочікуваний для слухачів трек у стилі поп – «В краплі океан», написаний військовим із позивним «Кобзар».

Ми всі лише краплі в океані чи кожен із нас — океан у краплі? Люди. Мізерні частини великої системи, носії Всесвітів всередині себе, що здатні як будувати, так і руйнувати все навколо. Яку позицію ми займаємо і що несемо в цей світ? Композиція наштовхує на роздуми про сутність нашого існування, пережитий і можливий досвід — про нас. Ця композиція є особливою, адже усі елементи – від слова до зображення – були створені з любов’ю та самовідданістю солістки Нати Терри. Ната внесла свій творчий вклад, не тільки вокальний, а й втілюючи саунд та відео продакшн до пісні.

NOMAD GURU вперше опублікували реліз у такому стилі. Попередньо група творила українське електро, електро фолк та музику, спрямовану на самопізнання і відкриття внутрішньої сили. До речі, нещодавній сингл «Сила» також підкреслює цю унікальну особливість гурту.

Залишайтесь на хвилі мистецтва разом із гуртом NOMAD GURU та їх унікальним треком «В краплі океан»!