В KURENI виступить українське хіп-хоп-тріо Fo Sho

В KURENI виступить українське хіп-хоп-тріо Fo Sho

В KURENI виступить українське хіп-хоп-тріо Fo Sho

Українська хіп-хоп-сцена впевнено набирає обертів. До того ж ключову роль у цьому відіграють дівчата. Після успіху Alyona Alyona та Alina Pash з’явилася ціла плеяда виконавців, які вже зараз готові виходити на велику сцену. І гурт Fo Sho — саме з таких.

Fo Sho — тріо, яке сестри Бетті, Сіона і Міріам створили 2019 року. Дівчата виросли в музичній родині та мають що сказати й чим ділитися з людьми. Вони пишаються своїм унікальним культурним походженням і всіляко наголошують на ньому у своїх піснях і енергійних живих виступах. Їхня музика — це симбіоз сучасних жанрів від trap до hip-hop. Дебютний сингл Fo Sho «Catchy» став цеглинкою, з якої гурт планує розпочати відродження хіп-хопу в Україні.

Їхня музика лишає в суцільному захваті від міцного ритму й натхненного речитативу. Кожен біт змушує рухатися, кожен рядок влучає в ціль. Надихаючись музикою Travis Scott, Kendrick Lamar, Megan Thee Stallion, Cardi B та будуючи свою творчість довкола важливості сестринства, сім’ї та команди, ця трійця здатна запалити навіть найпрохолодніші меломанські серця. А восени обіцяє потішити усіх новим альбомом.

Квитки: https://kureni.com

Дата: 16 вересня

Місце: Паркова дорога, 4

Стежити за новинами: Instagram, Facebook, Telegram