В Україні вдруге пройде великий благодійний тур “Нескорені” за участі українських артистів: Марта Липчей, гурт «Друга ріка», гурт KOZAK SYSTEM 

В Україні вдруге пройде великий благодійний тур “Нескорені” за участі українських артистів: Марта Липчей, гурт «Друга ріка», гурт KOZAK SYSTEM 

«Нескорені» проїдуть 10-тьма містами України, 100% зібраних з концертів коштів підуть на дрони для ЗСУ.

Найяскравіші рок-артисти України — KOZAK SYSTEM, Марта Липчей і «Друга Ріка» об’єдналися у великому благодійному турі “Нескорені”, мета якого – придбати FVP-дрони для ЗСУ.

Найяскравіші рок-артисти України — KOZAK SYSTEM, Марта Липчей і «Друга Ріка» об’єдналися у великому благодійному турі “Нескорені”


Марта Липчей — молода рок-зірка, всього за рік творчої діяльності виросла до зрілої, безстрашної виконавиці, кожне творче висловлювання якої повне змісту. На концертах туру прозвучать треки з її дебютного альбому “Народжена в серпні” про силу українців, відвагу воїнів та внутрішній вогонь кожного з нас.

Найяскравіші рок-артисти України — KOZAK SYSTEM, Марта Липчей і «Друга Ріка» об’єдналися у великому благодійному турі “Нескорені”

«Вже 19 червня ми з KOZAK SYSTEM та гуртом «Друга Ріка» відправляємося у благодійний тур “Нескорені”, щоб зібрати кошти на ударні дрони для наших захисників. Будуть ті пісні, які дають наснагу жити і любити. Про відвагу наших хлопців, про внутрішній стержень кожного з нас», – коментує Марта Липчей

Найяскравіші рок-артисти України — KOZAK SYSTEM, Марта Липчей і «Друга Ріка» об’єдналися у великому благодійному турі “Нескорені”Cвої найгучніші хіти також виконає гурт KOZAK SYSTEM, народна любов до яких щоразу вимірюється повними залами, а пісні заряджають драйвом. А у фіналі концертів глядачі відірвуться під легендарну «Другу Ріку», які були одними з тих, хто заснував та розвивав українську музику, на їхньому рахунку десятки солдаутів, всеукраїнські та міжнародні тури і треки, що качають стадіони.

«Ми обіцяємо вам пісні, які ви знаєте, які ви співаєте з нами від першого до останнього рядка, які нагадують вам про мирне життя. Чекаємо кожного у вашому місті», – розповідає Валерій Харчишин.

«Усі кошти з продажу квитків будуть направлені на купівлю дронів, які сьогодні неймовірно необхідні для того, щоб знищити ворога. Буде рок. Будемо співати разом. Будемо єднатися задля перемоги», – коментує  Іван Леньо.

Вперше тур “Нескорені” відбувся минулого року на підтримку ініціативи мецената Андрія Мацоли. Завдяки туру в 2023 році було протезовано 11 українських воїнів. Цього ж року всі 100% коштів з проданих квитків будуть спрямовані на закупівлю дронів для Збройних Сил України.

Гостей концертів чекає виключно живе звучання, шалена рокова енергетика та єдність, що є ключем до перемоги.

Купити квитки на концерти туру “Нескорені” у містах України можна вже зараз.

19 червня – Ужгород (Драмтеатр) 

20 червня – Мукачево (Палац культури і мистецтв) 

22 червня – Чернівці (Літній театр) 

23 червня – Івано-Франківськ (Палац Потоцьких) 

28 червня – Хмельницький (Філармонія) 

30 червня – Львів (Фест репаблік) 

4 липня – Одеса (Філармонія) 

6 липня – Дніпро (ПК Шинник) 

7 липня – Полтава (ПК Листопад)

23 серпня – Київ