“Вампір” — новий анімаційний кліп від гурту “OMANA”

"Вампір" — новий анімаційний кліп від гурту "OMANA"

"Вампір" — новий анімаційний кліп від гурту "OMANA"

Група “OMANA” презентувала нове анімаційне відео “Вампір“, що зроблене від першої особи. Глядач має змогу відвідати шпиталь, наповнений містичними персонажами. Реальність змішується зі снами та перетворюється у суцільний підсвідомий тріп, а герой наче вампір, що мріє побачити сонце. 

Задум зародився в Олексія Богомольного, лідера гурту, коли він сам довго лежав у лікарні: «Восени 2020-го року в мене була серйозна травма коліна і я не міг нормально ходити. Лікарі наполягли на операції та до неї заборонили рухати хворою ногою. Згодом у мене почалась атрофія м’язів. Після операції мені сказали лежати на спині понад добу нерухомо і навіть не підіймати голову. Я старався використати цей час для думок. Під дією знеболювальних препаратів моя фантазія сильно розігралась і я вже літав-блукав у паралельних світах. Потім я наново вчився ходити й повністю відновився аж під кінець березня 2021-го року. У відео ми старалися ставити акцент більше на переживання, ніж на сюжет, щоб кожен міг знайти свої асоціації».

Це вже третє анімаційне відео гурту, зроблене разом із Нікою Назаренко. Раніше виходили у світ страшна казка «Не Знайдуть» та аніме-кіберпанк «Подих Змія».

У жовтні OMANA відіграє концерти у Львові, Луцьку та Харкові, де можна буде почути весь "Альбом Жахів" та пісню «Вампір» наживо.