Один мільйон гривень на ЗСУ та три тисячі фанатів: як минув великий сольний концерт “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ”

Великий сольний концерт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у столиці: 1 мільйон гривень для ЗСУ, 20 музикантів на сцені та 3 тисячі відданих фанів в унісон

16 грудня БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ відіграли великий сольний концерт у супроводі оркестру у столиці. Вожночас на сцені було близько 20 музикантів. Серед них – 14 запрошених музикантів оркестру, які грали на духових та струнних інструментах.

В унісон з БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ зал проспівав хіти «Зорі запалали», «ДИМ», «Весь світ», «Без неї ніяк», «Буду з тобою» та інші пісні. Ексклюзивно для київських слухачів прозвучали пісні, які не виконуються у турі – «Мільярди», «До небес» та «24/02». 

Також на сцену вийшли і запрошені гості – співачки Злата Огнєвіч та TAYANNA. Вони заспівали спільні дуети “А ти…” та “Народжені вільними”.

Фанати також не залишилися осторонь сюрпризів. Під час виконання «Моя країна» відбувся флешмоб. Присутні підняли догори прапори України, а ті, хто не приніс фізичні прапори з собою – підняли телефони зі зображенням українського стягу.

«Я хочу, щоб ми зараз подякували усім людям, які наближають нашу неминучу українську Перемогу. В першу чергу це, звісно, Збройні Сили України…. Усім волонтерам, військовим та цивільним лікарям, прикордонникам, ДСНС-никам, СБУ та ГУР, енергетикам і звісно вчителям. Вони попри все продовжують вчити наших з вами дітей», – зазначив Танчинець після флешмобу.

Завдяки концерту у Києві, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ разом з глядачами зібрали 1 мільйон гривень на потреби Збройних Сил України. Вони за день до концерту передали благодійному фонду Сергія Притули. На всі ці кошти будуть закуплені FPV-дрони.

Під час концерту також проводився благодійний аукціон. Серед лотів був прапор України з підписами музикантів гурту, гітара БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, тубус від Javelin, який передали військові, а також футбольний м’яч ФК «Динамо» з автографами усієї футбольної команди. 

Після позитивного фідбеку глядачів, гурт вирішив продовжити грати у супроводі оркестру. Тому вже відомо, що у квітні “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” відправиться у ексклюзивний акустичний тур філармоніями та оперними театрами. Це відбудеться вже у квітні 2024 року. Скоро будуть оголошені дати та міста. Наразі актуальний графік концертів гурту можна зайти на сайті