Victoria Niro знов це зробила з піснею ​​«Як уві сні»

Victoria Niro знов це зробила з піснею ​​«Як уві сні»

​​У четвер, 22 лютого, українська співачка зі Львова, авторка пісень, композиторка та блогерка презентує нову пісню – «Як уві сні».

Іронічний погляд на розчарування, помилки й негаразди. Дівчина співає переважно в легкому стилі про різні життєві ситуації. Життя дуже коротке і ми живемо у постійному стресі, але побутові проблеми у відносинах ніде не зникають, тому Вікторія пропонує дивитись на них через призму іронії, як певні «уроки долі».

«Як уві сні» – це життєва історія, яка пропонує через гумор дивитися на минулі невдалі відносини. У пісні йде мова про хлопця, який трохи запізнився з вибаченнями, адже дівчина на той момент вже відпустила його без жодних образ. Власне, “Як уві сні” – це енергійна та іронічна пісня, яка весело розказує про руйнування ілюзій в стосунках. Співачка сподівається, що легка і ненав’язлива пісня подарує слухачам трошки позитиву у важкі часи.

«Пропоную послухати легку, веселу композицію доповнену життєвою історією, і подивитися на будь-які прикрі стосунки з гумором та як набутий досвід. Дякую Вам! Я сподіваюсь, що пісня вам сподобається і викличе тільки позитивні емоції», – говорить Вікторія.

Гадаю, мої пісні знайдуть своїх слухачів, адже це живі історії одягнуті у музику і рими.