Від української електронної сцени до міжнародного фестивалю: Cubicore готується до виступу на A State Of Trance 1000

Від української електронної сцени до міжнародного фестивалю: Cubicore готується до виступу на A State Of Trance 1000

Рейзінг-стар електронної музики з України — Cubicore, їде представляти Україну на міжнародний фестиваль “A State Of Trance 1000”, який відбудеться 3 та 4 березня у місті Утрехт, Нідерланди.

Це велике досягнення для української електронної сцени, що пережила складні часи після агресії російських загарбників. Cubicore відомий унікальним прогресивним звуком, випустивши купу треків та реміксів на таких впливових лейблах, як Armada, Enhanced та Nettwerk.

Одним з його найвідоміших синглів є “Circles”, який отримав підтримку від Armin Van Buuren на Amsterdam Music Festival Top 100 DJs Awards 2020 та отримав номінацію “Один із найбільш грандіозних транс-треків 2020 року” на авторитетному сайті 1001tracklist. Cubicore також успішно реміксував Armin van Buuren, Ferry Corsten, Thomas Gold, Damon Sharpe, Rachael Nemiroff, Jillian Edwards та багатьох інших.

Поміж цього виступ буде присвячений захисникам України, зокрема поліцейському підрозділу спеціального призначення “Група Тора”, які брали участь у звільненні міста Херсона від російських загарбників, під час виступу Cubicore підійме прапор підписанний усіми учасниками підрозділу.

Cubicore завжди мріяв грати на такому великому фестивалі, тому виступ на “A State Of Trance 1000” для нього є викликом та відповідальністю. За словами самого діджея, музика — це його життя, треба більше мріяти і все вийде як ви цього побажаєте.