«Віють вітри»: NAVKA презентувала новий трек

NAVKA презентує пілот другого сезону «Україна в піснях»

NAVKA презентує пілот другого сезону «Україна в піснях»

Українська співачка NAVKA анонсувала другий сезон соціально-культурного проєкту “Україна в піснях”. Пілотом другого сезону стала народна пісня «Віють вітри»

Вчора на Скляному мості киян чекав справжній перформанс від NAVKA, співачка на день стала вуличним музикантом та заворожила своїм співом та грою на фортепіано. Виступ був присвячений зйомкам YouTube-проєкту “Ніна-Україна” та презентації нового треку “Україна в піснях”. Зупинялись послухати імпровізований виступ не лише кияни, але й іноземні гості столиці. Реакцію іноземців на NAVKA можна буде побачити у новому випуску проєкту “Ніна-Україна”.

Розпочинаючи новий етап спецпроєкту “Україна в піснях”, NAVKA присвятила першу композицію Данилу Дідіку, 15-річному Патріоту та громадському активісту, який став жертвою теракту під час Маршу єдності в Харкові в лютому 2015 року.

«Я маю за честь підтримати проєкт Руслана Горового «Так працює пам’ять»! Це мистецький музичний, міжавторський проєкт, який він розпочав у 2019 році і присвятив його пам’яті Дані Дідіка і всім, хто віддав життя за незалежність України» – прокоментувала NAVKA.