Влад Дарвін збирає гроші для ЗСУ на акустичних квартирниках

Влад Дарвін збирає гроші для ЗСУ на акустичних квартирниках

Український співак і композитор Влад Дарвін зібрав півмільйона гривень для ЗСУ під час двох благодійних акустичних квартирників, які відбулися у Львові та Києві. Олена Тополя, співачка і подруга артиста, також взяла участь у заходах. Завдяки аукціонам, добровільним донатам та продажу квитків Владу Дарвіну вдалося зібрати кошти на потреби для 101 ОБрО ГШ ЗСУ. Також вже було куплено та передано все необхідне військовим на фронт.

Влад Дарвін збирає гроші для ЗСУ на акустичних квартирниках

Під час квартирників глядачі отримали можливість насолодитися акустичним виконанням найкращих пісень Влада Дарвіна та потужним вокалом Олени Тополі. Також ексклюзивно почути народні пісні, колядки та імпровізації у виконанні дуету. В Києві приємним музичним сюрпризом був виступ гурту Sestra із україномовною версією пісні, яку Vlad Darwin раніше подарував Тіні Кароль – «Життя продовжується». Акустична концертна програма дала нові барви відомим пісням артиста. Глядачі підспівували пісні та Владу та Олені “Ти найкраща”, “Торнадо”, “Причастя”, “Амстердам” та інші пісні.

Влад Дарвін збирає гроші для ЗСУ на акустичних квартирниках

– Низький уклін нашим бійцям, які щоденно жертвують своїми здоров’ям та життями заради мирного неба над Україною. Найменше, що ми, цивільні, можемо зробити для наших захисників — закривати їхні військові потреби. – емоційно сказав зі сцени Vlad Darwin.

Важливою частиною квартирників стали аукціони. Серед ексклюзивних лотів були: прапор з підписом головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Також срібні прикраси з уламками ракет, що були успішно збиті силами українських ППО, оригінальна факсимільна копія Томоса для ПЦУ, книга з автографом Ади Роговцевої, футболка та марки з підписом автора фрази «Русскій воєнний корабль іди на…» Романа Грибова, пляшки ігристого «Крим» з останньої партії, виготовлені на знищеному росіянами заводі шампанських вин у місті Бахмут та унікальний світильник з кримською галькою, яку протягом багатьох років особисто збирав Влад Дарвін у різних містах на узбережжі, аж до 2013 року. Глядачі проявляли неабияку активність у боротьбі за унікальні лоти, щоб допомоги для ЗСУ. 100% прибутку Влад передав на благодійність

Влад Дарвін збирає гроші для ЗСУ на акустичних квартирниках

Це вже не перший раз, коли Влад Дарвін співпрацює з 101 бригадою ЗСУ. Раніше він виступав для одного з батальйонів бригади, організовував виступи колег-артистів для підтримки бойового духу військових та збирав кошти на термінові потреби бригади.
На зібрані кошти цього разу було придбано та передано на фронт антидронову систему, мікроавтобус, тепловізори, зарядні станції. Крім цього, старлінк, набори для чищення зброї, терморукавички і термошкарпетки. Всі покупки були узгоджені із командуванням бригади та особисто здійснені співаком, а детальний звіт про витрачені кошти опублікований у його Instagram Vlad Darwin.

Влад Дарвін збирає гроші для ЗСУ на акустичних квартирниках

Вже незабаром Влад Дарвін оголосить про нові заходи, які він робить для допомоги ЗСУ. 

Інформація та фото надані “Master Management 360″