“Вона народжена цвісти”- IMARY представила нову пісню “Сновидіння”

“Вона народжена цвісти”: IMARY представила “Сновидіння”

Молода українська художниця аудіовізуальних сновидінь (саме так позиціонує себе артистка) IMARY представила свою нову пісню “Сновидіння”. Це стильний dream pop з якісним європейським звучанням та відтінками народного співу.

“Вона народжена цвісти”: IMARY представила “Сновидіння”

Слухаючи її, слухач ніби поринає у сновидіння наяву.  Саме через це музика IMARY — це захоплююча синестетична подорож. Звуки перетворюються на кольори, текстури та форми, створюючи імерсивне враження впливу на всі органи чуття одночасно.

Художниця описала основний заклик пісні “Сновидіння” такими словами:

“Кохання це прекрасно, але не варто втрачати себе і бути як в клітці, навпаки воно має окриляти. Вам має хотітись, ще більше взлетіти назустріч ваших мрій. Пісня про те, як важливо бути вільним, і робити те, що тобі до душі…”

І це не зовсім метафора, так як Марія працює також художницею і весь її внутрішній світ та краса передаються через кольори та ноти. Унікальністю співачки можна назвати властивість її музики занурити слухача у події, які не є реальними, а можуть відбуватись лише у снах чи то мріях. Тому це дуже важливо для людей по всій країні саме зараз, у такий важкий час, іноді відволіктись і просто зануритись у мрії під чудовий спів, що покладений на якісний інструментал.

Артистка IMARY родом з Вінниці. Вона з 4 років почала займатись музикою і вже у дитинстві було зрозуміло що це — правильних шлях, шлях до успіху.

До речі, заради занять вокалом рік від’їздила до столиці щовихідних, щоб вчитися в кращих (її вчителями були зокрема Laud, Сергій Роман, Євгенія Дубова, Саша Макаровська, Майкл Соул).

Наразі, дівчина є студенткою Академії естрадного та циркового мистецтва.

Ось, що каже сама Марія про початок захоплення музикою:

“Я була завжди доволі усвідомленою людиною та з чітким баченням своїх цілей і бажань.  У музичну школу мене батьки віддали ще в 4 роки. Всі 10 років відходила не ноючи, мене ніколи не заставляли ходити, це вже був великий показник , що це моє. У мене головним було фортепіано, але потім перевелась на вокально – хоровий (естрадний спів) , так як зрозуміла, що більше хочу займатись співом. Так і розпочався мій музичний шлях – тернистий, але дуже цікавий”. 

Це не перша робота артистки IMARY, яку вона випустила. До цього, аудиторія YouTube мала за радість бачити пісню “Думка”. Тоді, три роки назад, як створювався кліп на цю пісню, це була перша спроба дівчини робити щось самостійно, запускати професійну кар’єру. Не дивлячись на те, що пісня “Думка” не була на стримінгових майданчиках, вона грає велику роль для артистки і являється певною важливою сторінкою у творчості IMARY. Якщо казати про виступи, то тут теж є досвід та успіхи, як, наприклад, півфінал Чорноморських ігор.

Стосовно альбому, співачка поки не планує такий формат релізів, так як хоче випускати окремі пісні як окремі витвори мистецтва. Кожен майбутній сингл несе свій сенс, свій посил, свою історію.

В майбутньому Марія планує не зупинятись, а йти до своєї головної мети – стати топовим артистом та представляти Україну на міжнародній арені шоу-бізнесу.

До речі не виключено, що через деякий час ми можемо побачити IMARY у фіналі Нацвідбору на Євробачення

Наразі, пісня “Сновидіння” доступна на всіх цифрових майданчиках. Ви можете насолодитись якісною мрійливою поп-музикою та поринути у світ краси, фантазії та легкості.

Послухати пісню можна за посиланням.