Вона займається музикою та служить у ЗСУ. Христина Панасюк випустила новий альбом “Ренесанс”

Вона займається музикою та служить у ЗСУ. Христина Панасюк випустила новий альбом “Ренесанс"

15 травня відбулась прем’єра нового альбому співачки та військової Христини Панасюк під назвою “Ренесанс”. Це цільна якісна роботи жінки яка емоційно переживає кожне слово та кожну ноту на цьому альбомі. Як і раніше, робота виконавиці відрізняється красивими мелодіями, багатим аранжуванням та сповненими сенсами текстами. Щодо жанру музики, то співачка надихається поп-роком, джазом та інді. Це відчутно впливає на високу якість звучання продакшену.

Заглавним треком є пісня “Не відпускай”, яка закриває альбом та залишає по собі лише приємні та знайомі кожній людині відчуття. Також на цю пісню знято кліп.

“Ця пісня про справжні глибокі почуття. Про любов, вірність, ніжність та мужність. Пісня нагадує про те, якими цінними ми є.”

Пісня починалась під супровід фортепіано як мрія знайти справжнє кохання. Фінальна версія була готова приблизно за пів року та записана на студії Івана Рокіщука у Рівному. Ця пісня, як і весь альбом, передає внутрішній світ авторки, її сприйняття навколишньої реальності та віри в краще майбутнє.

Все, що необхідно зараз кожному українцю – це віра, підтримка, відчуття дому, любов та мир. Альбом “Ренесанс” від Христини Панасюк дає нам ці відчуття.

“Любов є всередині кожного з нас. Це сильне почуття, що здатне змінювати світ”

“Ренесанс” – це шостий альбом співачки. Перший, «Україно, підіймись з колін» вийшов у 2016 році і одразу знайшов своїх прихильників, кількість яких невпинно росте з кожним новим релізом. 

Кожна робота Христини сповнена любові до Батьківщини. Вона передає дух боротьби та незламності українського народу. На такий настрій звичайно впливає також той факт, що Христина Панасюк являється військовослужбовицею ЗСУ та допомагає зупинити окупацію.

На її рахунку багато нагород за мужнє простистояння проти ворога, серед яких Орден княгині Ольги та відзнака президента України.

Однією з найбільших мрій виконавиці є концерти після перемоги на стадіонах та великих залах у Донецьку, Луганську та Криму. Ну і, звичайно, по всій території незалежної України та світу.

Наразі альбом “Ренесанс” доступний на всіх цифрових майданчиках, а кліп на пісню “Не відпускай” можна переглянути на YouTube.

Посилання на стримінгові платформи.