Вперше пісню “Верше, мій верше” співачки Джамали можна послухати на музичних платформах

Вперше пісню “Верше, мій верше” співачки Джамали можна послухати на музичних платформах

Співачка Джамала представляє трек “Верше, мій верше”, який тепер можна послухати на всіх музичних платвормах.

Лемківську народну пісню, яка стала символом туги частини українського народу з  карпатських Бескидів за втраченою батьківщиною, вперше Джамала заспівала у  2009 році на міжнародному конкурсі у Юрмалі, Латвія. Ще тоді, ще не усвідомлюючи на скільки важливим буде через багато років знову згадати та підняти цю пісню знову, через 14 років,  пісня “Верше мій, верше” зазвучала у травні цього року на презентації альбому Джамали “QIRIM” (Крим) у Києві. 

В українських народних піснях, так само як і кримськотатарських,  абсолютно однакова структура та зміст, а головне – прагнення жити на рідній землі. Тому сьогодні, ця пісня звучить по-особливому.

“Ті, хто в темі, ви здивуєтеся. По-перше, ви здивуєтеся, чому це саме та “Верше, мій верше”, з якої багато хто вперше дізнався про мене, як  про співачку Джамалу, на музичному конкурсі у Юрмалі, Латвії, через 14-ть років звучить знову.. Мабуть тоді, саме ця пісня стала  вирішальною і переможною для мене. По-друге, ще одне здивування для вас, але це факт – “Верше, мій верше” не було на жодному з сервісів стрімінгу музики, а питання від вас “Де можна послухати цю пісню?”, від вас я чула багато разів. Тому, саме сьогодні я вирішила, що прийшов час вирішити цю несправедливість і презентувати пісню “Верше, мій верше” всім та розмітити її на всіх музичних платформах, де ви можете її слухати, такою, яка вона є. Звичайно, знаючи мене, як я кожного разу співаю по-різному, та і кожен мій перфоменс несе щось нове. Це той самий випадок, коли я слухаю цю пісню і розумію, що в ній я б не змінила абсолютно нічого. У ній співпало все з моїм внутрішнім відчуттям, настроєм, тією наївністю, відкритістю та вразливістю співачки Джамали. Сьогодні така відверта моя сповідь звучить для кожного з вас”, – ділиться Джамала.

Додамо, що артистка також поділилася відео, на якому вона співає пісню “Верше, мій верше”. Це відео було зняте під час презентації альбому QIRIM 5 травня у Національній опері в Києві спільно з Національним симфонічним оркестром України.