Вперше за 18 років: Тіна Кароль випустила україномовний альбом “Троянди”

Тіна Кароль випустила україномовний альбом "Троянди"

Тіна Кароль вперше за 18 років творчої кар’ єри випустила повністю україномовний альбом “Троянди”. Робота включає у себе патріотичні, мотиваційні пісні та романтичні балади. Як зазначає співачка, кожна композиція з альбому має свою особливу історію, оскільки час, коли з’явилися ці пісні, супроводжувався випробуваннями, через які проходять українці кожного дня.

“Для мене цей альбом є мотиваційним та душевним, хотілось заспокоїти серця в такий важкий час. Також цікавим фактом в альбомі, є дует з молодим талантом SHUMEI, “Стерва” очолила YouTube тренди у перший же день релізу. А також демо-версія однієї з пісень, яка записана на балконі . Я є автором майже всіх пісень і вперше виступила як аранжувальник і продюсер багатьох з них”, – зазначила Тіна Кароль.

Фокус-трек альбому “Вічно молоді” втілює молоде кохання, яке завжди готове захищати та йти за коханим до кінця світу. Містична гармонія куплету зачаровує і готує нас до вибуху у приспіві.

Над піснями альбому працював великий творчий колектив як у США так і в Україні.
У США мікс і мастерінг пісень робили всесвітньо відомі Trevor Case, Mario Luccy, Jaycen Joshua. Над аранжуванням працював AC Burrell.

“З українського боку я запросила Заслужений академічний оркестр Українського Радіо, що складався з 40 музикантів, що додало епічності та ваги творам. Мікс і мастеринг виконували Олександр Крамер, Віталій Телезін, Антон Попов, аранжувальники Владислав Сулаков, Махмудов Еміль, Ніколов Дмитро, запис вокалу Володимир Григорович, Mario Luccy та Олександр Крамер”, – підкреслила співачка.

Нагадаємо,  Тіна Кароль з’явилася на Нацвідборі-2024 без мейкапу та костюму.