“Всі його слова любові в’януть, як фіалочки”: тендітна співачка Маша Данілова презентувала нову ліричну пісню “Лампочки”

Сьогодні молода українська співачка Маша Данілова, яка також відома своїм Danilova Podcast на YouTube, презентувала зворушливу пісню «Лампочки» про перегорівші почуття.

Сьогодні молода українська співачка Маша Данілова, яка також відома своїм Danilova Podcast на YouTube, презентувала зворушливу пісню “Лампочки” про перегорівші почуття.

Коли людина закохується, вона ніби світиться, начебто в ній загорілася яскрава лампочка, яка надає сяйво і блиск очам. Трек розповідає про нещасливий фінал кохання між героїнею та її половинкою. В ньому співачка ділиться, як у неї “перегоріли лампочки” до обранця через ряд причин. Маші вдалося гідно поєднати поставлену навічно проблему теми кохання та актуальну проблему сьогодення з відключенням світла. 

“Коли я бачу, що близька людина обманює, у мене відразу ж зникають почуття. Паралель до такого відчуття я провела зі “згасанням лампочки”, тому що вважаю це доречним порівнянням сьогодні. Звідси і назва треку. Ця історія пов’язана з моїм минулим. Усі свої яскраві емоції я завжди виражаю в піснях, тому цей досвід став поштовхом для написання такої чутливої композиції”, – поділилася відвертістю Маша Данілова.