YAKTAK, MELOVIN або Ziferblat: фіналісти Нацвідбору анонсували концерти Україною

YAKTAK, MELOVIN або Ziferblat: фіналісти Нацвідбору анонсували концерти Україною

Нацвідбір до Євробачення-2024 відкрив чи немало нових цікавих імен музичної індустрії. Багато з них найближчим часом анонсували виступи у столиці і не тільки.

“МУЗВАР” пропонує ознайомитися з афішами улюбленого учасника, аби не пропустити його виступ у вашому місті.

Вже 6 лютого у тур містами України відправляється наймолодший учасник Нацвідбору – YAKTAK. Учасник, який посів друге місце за голосуванням глядачів, найближчим часом відправиться у 16 міст.

Перший концерт відбудеться у Білій Церкві на Київщині, де вже солд аут.

А от в Києві першим свій сольниий концерт збирає MÉLOVIN. Він збирає столичний ATLAS 15 лютого.

“На концерті найвідоміший “Dreamer” країни виконає ваші улюблені хіти, подарує купу емоцій та насолоди. Ця музична подія вразить вас звучанням і яскравістю, запалить вогник натхнення і подарує сили для мрій і їхньої реалізації”, – повідомляють організатори.

MÉLOVIN. 15 ЛЮТОГО. ATLAS

17 лютого свій перший сольний концерт в Києві дає етногурт YAGODY. Після вдалого виступу на Нацвідборі, музика колективу прозвучить на сцені “Малої опери”.

“У піснях гурту YAGODY поєднуються українські голосіння, мотиви різних народів світу та трохи театральної магії”, – зазначають організатори.

YAGODY. 17 ЛЮТОГО. МАЛА ОПЕРА

Гурт NAZVA вже 22 лютого у київському “Будинку архітектора” готує акустичний концерт.

“Простора сцена, сидяча зала, живі інструменти та нове звучання усіх композицій гурту. Доведем вас до сироток по шкірі та тупаючих в ритм ніжок”, – зазначено в описі події.

ГУРТ NAZVA. НАЙАКУСТИЧНІШИЙ КОНЦЕРТ. 22 лютого. Будинок Архітектора

А от гурт Ziferblat збирає столичний ATLAS 1 березня.

«Любі, вже мріємо побачитись з вами в перший день весни. Символічно, чи не правда? Адже з вами нам завжди світло, сонячно й по-весняному тепло. Чекаємо на вас!», — написали у своєму Instagram учасники гурту.

ZIFERBLAT. 1 БЕРЕЗНЯ. ATLAS

Також у міні-тур відправляється і представник України на Євробаченні-2024. Проте тільки його половина: вже 14 березня Jerry Heil виступить у місті Бровами. А завершить своє турне 3 квітня київським концертом у Міжнародному центрі культури і мистецтв.

Нагадаємо, 10 лютого OTOY дасть концерт у Києві.