YAKTAK випускає новий трек «Небо» з переможцем хіт-параду «МУВ» від «Сільпо»

YAKTAK випускає трек з переможцем хіт-параду «МУВ»

Упродовж 2023 року Радіо «Сільпо» разом з Mastercard проводили хіт-парад «МУВ». Мета – популяризація нової української музики та підвищення свідомості щодо авторських прав та роялті серед молодих музикантів. Щотижня Фагот відбирав дві пісні, які потрапляли до ротації на радіо «Сільпо».

YAKTAK випускає новий трек «Небо» з переможцем хіт-параду «МУВ» від «Сільпо»

Головним призом хіт-параду став запис спільної пісні та зйомка кліпу з українською зіркою, виконавцем YAKTAK. Перемогу у хіт-параді здобув співак CKAYA з Харкова.

3 травня YAKTAK разом зі CKAYA презентують новий сингл «Небо».

У пісні небо символізує безмежність, мудрість і вічність. Воно – свідок усіх наших радощів і болю. У треку воно стає найкращим другом і порадником головного героя, який переживає всі падіння та злети. Він звертається до небес з проханням провести його «до мрій напролом», щоб перешкоди його не зупинили. Він вірить, що завтра буде краще, і саме небо допоможе знайти правильний шлях.

««Небо» – наша спільна композиція зі CKAYA. Ми написали її дуже швидко, тому що у нас вийшла крута синергія. Цей трек мотивує рухатися вперед, незважаючи на погодні умови та будь-які життєві труднощі. Небеса завжди вкажуть нам правильний шлях», – коментує YAKTAK.

«Небо – це те, що завжди з тобою, варто лише подивитися вгору. Небо – це гарний образ, який дарує емоції. Небо – це найкращий психолог. Небо вміє тримати секрети. І лікує лише тому, що воно є», – додає CKAYA.