YALLA представила музичну колаборацію “Рожеві сльози” від автора OMUT

YALLA представила музичну колаборацію “Рожеві сльози” від автора OMUT

Юна співачка YALLA представляє шанувальникам вже другу композицію зі свого дебютного EP-альбому «НЕ СКУЧИЛА» під назвою “Рожеві сльози”. Автором пісні став талановитий Дмитро Сисоєв, який створив хіти для багатьох виконавців, зокрема Анні Трінчер, Олі Полякової, Ivan Navi та інших. 

«Рожеві сльози  – це продовженні історії першого кохання, першого розчарування яке було описано в пісні “Не скучила”. Це той момент, коли вже прийшов час  зняти свої “рожеві окуляри” і подивись навколо себе  і зрозуміти хто ти є.  Я посилаю свій меседж всім дівчатам які зневірились і прагнуть бути почутими. Прагнуть мати своє Я і в певний час зможуть повірити в себе. Сказати впевнено «Не пиши, Не дзвони, я для тебе не на зв’язку»», – коментує співачка YALLA. 

За словами YALLA EP-альбом «НЕ СКУЧИЛА» – це не окремі пісні, які живуть кожна по собі, це трилогія, історія першого розчарування в коханні до останнього «Прощавай, та розуміння себе яке передається в останній пісні «Better abuse». Прем’єра «Рожеві сльози» – другий трек в цій історії, яка продовжується після пісні «Не скучила».

До своєї музичної прем’єри артистка відзняла mood video, яке вже доступно на YouTube. 

«Так, я співаю про зраду, бо це завжди боляче, а в юному віці – вдвічі боляче. Що відчуває дівчинка після цього? Біль….  Так звісно, відверте відкриття очей та зняття рожевих окуляр, які стримують «Рожеві сльози». Це посил, що можна рухатися далі, не ховатися, відповісти на образу. Кожна пісня це продовження історії першого кохання, від зради до останнього «Прощавай» та відвертого розуміння самої себе в пісні «Better abuse»», – зазначає YALLA.

Нагадаємо, ONƎ MORE випустив кліп на акустичну версію “Тюльпани”.