YOGEN & MARKO KVITKA презентували пісню “NOT SLAVES”

YOGEN & MARKO KVITKA презентували пісню “NOT SLAVES”

YOGEN & MARKO KVITKA презентували пісню “NOT SLAVES”

MARKO KVITKA та виконавець YOGEN презентують новий патріотичний сингл “NOT SLAVES”, що в перекладі з англійської “Ми не раби”. Попри низку трагічних подій цією піснею YOGEN & MARKO KVITKA прагнуть підняти дух українців, підтримати, підбадьорити й вселити енергію єднання, віри й перемоги.

“Пісня була написана ще три роки тому, але ніколи не була настільки актуальною, як сьогодні. Інколи ми стаємо пророками у власній творчості, до кінця не усвідомлюючи прихованих сенсів, які у потрібний час розкривають нам очі на важливі речі. Трек розповідає про об’єднання нації, про силу нашого духу, про мотивацію не здаватися і йти до перемоги. Головне кредо, яке абсолютно відповідає реаліям: “Наші люди не раби”, ─ ділиться YOGEN.

“Війна – це лихо для кожної людини, міста, країни та всього світу. Нещодавно моє рідне місто – Краматорськ було вражене жорстокістю ворога та сльозами мирних жителів. І всі 46 діб з початку війни я займався волонтерством у Львові та шукав змогу вивести з міста свою маму. Наш сингл символізує час остаточного укорінення українців як великої та сильної нації. Час єдності та перемоги. Хочеться у такий момент процитувати геніального Ш. Монтеск’є – Помиляється той, хто думає, що революційний народ легко перемогти: навпаки, саме він і здатний здобувати перемоги”, – коментує MARKO KVITKA

У муд-відео зображені кадри величі України й українського народу як у мирний час, так і під час воєнних дій. Весь світ знає і вкотре переконується, що немає більш вольової, сильної, патріотичної й співучої душі, ніж українська. Перемога вже близько. Слава Україні!

Усі кошти, зібрані від монетизації синглу будуть передані на благодійність (гуманітарну допомогу та потреби ЗСУ)