З надією на краще майбутнє: прем’єра пісні та кліпу ‘Завтра’ від Art Demur

З надією на краще майбутнє: прем'єра пісні та кліпу 'Завтра' від Art Demur

Київський співак та композитор Art Demur презентував відео на нову пісню Завтра.

«Завтра» – це життєствердна та сповнена надії композиція, в якій переплітаються звуки фортепіано, яскравий біт, та струнний квартет. В пісні головний герой звертається до образу дівчини й веде діалог з нею. Сповнений рішучості, він заявляє “завтра буде кращий день і сонце знов зійде”. Тому він просить не чекати його, адже він будує нове майбутнє.

До створення синглу долучився відомий хорватський скрипаль Мартін Кутнар, британський саундпродюсер Santi, а також Тарас Буздиган, який став співавтором слів.

«Я написав цю пісню за декілька днів до вторгнення. У мене в голові застрягло слово “завтра”. І хоча наше завтра для України тоді виявилося доленосним, я сподіваюся, що цей сингл принесе надію і силу всім людям, які його послухають, підніме їхній дух і допоможе пережити найтемніші часи. Для мене герой цієї пісні уособлює кожного українця, що зробив крок до змін, кращого та світлого життя.” – ділиться співак.

Пісню доповнює відеокліп, режисером якого став Нікіта Глазирін. Серед локацій які можна впізнати є старовинний будинок з дерев’яним мереживом у Пуща Водиці, що у Київській області, який репрезентує спогади, а також Ботанічний сад імені Гришка.

Окрім того, артист готує декілька нових премʼєр, а також працює над другим студійним альбомом, що планується на кінець 2024 року.

Нагадаємо, що Art Demur (Артем Мурач) – учасник «Голосу країни», а також має досвід виступу на сцені Євробачення. У 2017 він виступав у якості бек вокаліста у складі команди Австрії, а у 2022 брав участь у національному відборі Євробачення від республіки Сан Маріно.