Загадкова Janeuary випустила весняно-теплу композицію «Awakening».

Загадкова Janeuary випустила весняно-теплу композицію «Awakening».

«Вперше я відчуваю, що не я написала музику, а її написано для мене. І тому я слухаю її щоразу як вперше. Серце завмирає», – розповідає Janeuary

«Awakening» надає відчуття, що звуки обіймають та пригортають до себе. Вони кружляють у космічному танці і не відпускають до останньої ноти. Струнні п’янять підсвідомість. Альт веде лінію нескінченності. Віолончель оксамитом покриває ґрунт, на якому розквітають скрипки … фортепіано – це повітря, яке огортає непомітно, але виразно. Для Janeuary ця композиція – це подарунок з неба. Нагорода, яку отримує Творець.

Чаруюча пісня була записана на студії Kyiv Sound Studio за участю найкращих класичних музикантів України, а зведення та мастерінг виконав Андрій Кравченко – батько композиторки.

«Я знаю, що для Janeuary ця композиція була найскладнішою і, в той же час, найприємнішою роботою із усіх створених. Пісня захоплює кожною нотою і приречена на абсолютний успіх, я впевнена» – каже менеджер співачки Яна Майорнікова.

Допомагає передати та доповнити красу композиції неймовірний музичний кліп, презентація якого відбулася на офіційному YouTube каналі співачки в день головного релізу. Відео відзнято в оранжереї Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка в Києві. Окрім Janeuary у кліпі аудиторія також зможе побачити музиканта Максима Ощепкова, який виконує фантастичну партію альта.

«Музика – це код кохання. У своєму найвищому прояві. Загублена мова. Забутий санскрит. Володіючи якою ви можете зчитувати частоти, просто недоступні для будь -кого” – каже співачка.

«Awakening» стане частиною цікавої події, яке має статися влітку поточного року. Але до цього ще планується вихід кількох нових пісень-сюрпризів.

Також слід нагадати, що один з попередніх релізів “In my damn head” було додано у майже 300 плей-листів на Spotify. А про «Everest» написали популярні музичні видання та блоги у Великій Британії, США, Португалії, Іспанії, Румунії, Колумбії, Кенії та інших країнах світу.