Залишився тільки Олег Псюк: KALUSH презентував новий альбом “Для душі”

Залишився тільки Олег Псюк: KALUSH презентував новий альбом "Для душі"

KALUSH презентував альбом “Для душі”, яким офіційно заявив про те, що це тепер не колектив, а виключно сольний проєкт Олега Псюка. Альбом «Для душі» від KALUSH пропонує слухачам зануритися у глибину емоцій та особистих переживань фронтмена. Цей альбом не є спробою створити хіти для радіо чи музичних чартів.

Це пул пісень, які втілюють душевний стан та власне бачення музики Олега Псюка.

“Назва альбому повністю описує те, що всередині. Це чисто пісні, які мені подобаються. Деякі з них абсолютно антихітові й не можуть бути в чартах в наші дні. І саме тому вам варто їх послухати. Бо це щось нове, від мене особисто”, – коментує альбом Олег Псюк.

Фокус-треком альбому стала пісня “Тебе не попустить”. За словами фронтмена, трек описує наступний спосіб мислення: “Якщо я цього не маю, то і ти не можеш мати”.

Псюк пояснює: “Заздрість – це деструктивна енергія, яка не може призвести до чогось хорошого. Якщо ви негативно ставитеся до успіху інших, значить, ви цього собі теж не хочете і не отримаєте. А якщо екстраполювати цю енергію на реальні дії, то можна зрозуміти, що будь-яка «неможлива» ціль – можлива”.

Нагадаємо, раніше KALUSH, Adam та Balsam заспівали трек про розлуку.