“Жодне слово не варте сліз”: новий надихаючий трек від KHAYAT

KHAYAT презентує новий трек "Коло"

Український виконавець KHAYAT презентує хвилю мотивації під назвою “Коло“.

Від початку широкомасштабної війни артист плідно працює на творчому фронті, виступає по всій країні з благодійними концертами та допомагає збирати кошти для ЗСУ. За словами артиста, він не надихається війною, а наразі своєю творчістю виконує більш просвітницьку місію. Саме тому в його останніх піснях немає конкретних слів про війну чи смерть.

KHAYAT презентує новий трек "Коло"

« Я пишу про те, що існує поза війною і актуальне завжди, спостерігаючи за людьми, спілкуючись з ними та думаючи про них. Упродовж усього життя ми зустрічаємо тих, хто намагається тягнути нас на дно з різних причин. І дуже часто ми не чуємо вчасно тих слів підтримки, які могли б витягти нас із безодні сумнівів, образ і змарнованих шансів. Саме через це ми іноді ходимо колами, робимо одні і ті ж помилки, задаємося одними і тими ж запитаннями, так і не отримуючи відповідей. “Коло” — це постулат нашої буденності, він створений мотивувати людей на зміни, змушувати вірити у себе, навіть тоді, коли ніхто не вірить. Це саме ті слова, які колись допомогли мені, і я хочу аби кожен українець, почувши цей трек, розбудив внутрішній ресурс “переможця” та почав втілювати свої мрії у життя, не зважаючи на чужі слова, сумніви й життєві негаразди. Бо життя має тривати і ніхто не напише його щасливих сторінок за нас», — говорить KHAYAT.

На думку артиста, найбільша сила у світі — це людська віра. Якщо її немає, то ніхто не допоможе змінам відбутись. Тому своїми піснями він продовжуватиме формувати українську духовність і підтримувати людей у їх прагненні мріяти та жити далі, навіть під гулом сирен і ракетними ударами.

KHAYAT презентує новий трек "Коло"

“Нам усім варто усвідомити одну річ: наше життя — це відрізок, а не нескінчене коло. Якщо у вас немає початкової та кінцевої точки, то вас просто не існує”, — зазначає співак.

KHAYAT – український музикант і виконавець. Фіналіст «Національного відбору на Євробачення 2020», номінант «YUNA – 2021» у категорії «Кращий виконавець», лауреат премії «Українська пісня року – 2020».