Живий концерт та альбом “Alyosha & Vlad Darwin: Live” своєрідний флешбек у мирне життя

Живий концерт та альбом "Alyosha & Vlad Darwin: Live" своєрідний флешбек у мирне життя

Творчий дует артистів Alyosha & Vlad Darwin випустив новий альбом, у який увійшли нові пісні та хіти. Платівку “Alyosha & Vlad Darwin: Live” з дев’яти пісень “наживо” доповнює і відео перформанс.

Живий концерт та альбом “Alyosha & Vlad Darwin: Live” своєрідний флешбек у мирне життя, наповнене планами, подіями, зустрічами та яскравими емоціями. За словами артистів, творча синергія яких надихає меломанів більше десятиліття, ідея релізу live-альбому виникла спонтанно, проте підґрунтям стала подія концерт-зйомка.

За кілька тижнів до повномасштабного вторгнення країни-агресора дует виконавців брав участь у проєкті “Живий концерт” від телеканалу “ДОМ”. То була остання зустріч ALYOSHA & VLAD DARWIN зі своїми слухачами перед початком війни, що охопила всю територію України. Запис концерту, трансляція якого планувалася на березень 2022 року, так і не вийшов тоді на телеекрани.

Після повномасштабного вторгнення Vlad Darwin почав свою волонтерську діяльність, його родина весь час залишалася в Україні. Alyosha з трьома дітьми виїхала в Америку і мріє повернутися додому.

Через рік, перебуваючи на двох різних континентах за тисячі кілометрів одне від одного, артистам приходять тотожні думки: записаний матеріал має побачити світ! Адже люди постійно писали артистам з проханням випускати пісні, щоб давати натхнення та віру, сили продовжувати боротися і жити.

“ЩАСТЯ БЕЗ ПРОВИНИ”

“Цей лайв-альбом — спільний з Alyosha, весняний подарунок для всіх наших слухачів. У ньому — живі моменти радості та піднесення, у ньому натхнення та почуття, у ньому непідробне хвилювання сердець від найдорожчої зустрічі — зустрічі з нашою аудиторією. Цей запис — відповідь усім слухачам, які через роки, під час війни залишають коментарі вдячності за нашу творчість, що досі надихає їх. Цим альбомом ми відповідаємо їм: Ми обов’язково повернемося із новими піснями!”, — коментує співак та композитор VLAD DARWIN.

“ТИ НАЙКРАЩА”

Зі свого боку ALYOSHA вкотре подякувала Владу за творчість. Зі слів співачки, живі концерти творчого тандему відбудуться за першої ж можливості після Перемоги:

Весна — час пробудження природи й нового життя! Час для найпотужніших почуттів, час для кохання. Я впевнена, українці здатні кохати, бо вміють працювати над цим найважливішим проявом людини. Україна — суцільне кохання! Най пісня українська надихає всіх нас на плідну працю душі. Дякую Владу за неймовірні композиції. Як завжди, проникливо й так тонко… Вірю, що зовсім скоро ми зможемо відтворити цей концерт наживо в нашій вільній Україні! Кохаю вас!”.

У платівку “Alyosha & Vlad Darwin: Live” увійшло дев‘ять пісень, записаних одним дублем: сім з альбому “Золота середина” та хіти дуету “Троянди” й “Ти — найкраща”. Живе звучання мають і музичні партії гітари, бас-гітари, клавішних та барабанів. Це дає змогу слухачам поринути в атмосферу живого концерту. На підтримку альбому артисти оприлюднили й відео перформанс на YouTube.

Платівка ALYOSHA & VLAD DARWIN “Alyosha & Vlad Darwin: Live” вже доступна на всіх цифрових майданчиках.