Зірка шоу «Голос Країни» та «Танці з зірками» презентує сольний проєкт

Зірка шоу «Голос Країни» та «Танці з зірками» презентує сольний проєкт

Переможниця проєкту «Голос Країни 3» та вокалістка шоу «Танці з зірками» Anna Khodorovska презентує свій сольний проєкт M A N I E ‘ та дебютний сингл «Не зламати нас» у співавторстві з музикантом Олександром Огнівцем (Bibu).

Зірка шоу «Голос Країни» та «Танці з зірками» презентує сольний проєкт

«Не зламати нас» – про надію, світло, тепло і енергію в темний час, яка здатна об’єднати націю. Коли твою землю хоче загарбати злодій 21-го століття, українці знають лише один вихід – боротися і перемагати! 

«Цю пісню я почала писати в перші дні після того, як виїхала з  мамою з України. Вона про  нас – українців: в один день склали все наше життя в одну валізу і вийшли в нікуди. Опинившись в Європі, я співала без кінця на благодійних концертах, і в різних країнах зустрічала наші очі й серця в залах, ми співали в унісон українські пісні, плакали. Я ніколи раніше не відчувала, такого єднання з людьми, такої любові і гордості за нашу красиву країну і незламних українців. Мені так хотілось підтримати піснею, дарувати надію», — розповідає Anna Khodorovska

Зі слів M A N I E ‘ сингл «Не зламати нас» – це слова віри і підтримки, присвячені кожному українцю, хто зараз вдома і за кордоном. Кожен з нас має свою нову історію, яка почалася з початком повномасштабного вторгнення, але попри біль та гнів, ми всі можемо скласти всю нашу лють в об’єднаний український кулак та продовжувати давати гідну відсіч ворогу.

Зірка шоу «Голос Країни» та «Танці з зірками» презентує сольний проєкт

«Нелюди можуть намагатися забрати в нас все, що завгодно – не зламають нас, поки ми разом, і будемо триматись одне одного до кінця», — коментує M A N I E ‘

Разом з синглом «Не зламати нас», співачка M A N I E ‘  презентує mood відео, відзняте українською режисеркою Анастасією Ковальчук. Відеоробота «Не зламати нас» символізує наші останні 9 місяців – нескінченну дорогу з валізою, в яку помістилося  все життя!

Anna Khodorovska / M A N I E ‘ – українська співачка, одеситка, яка у 19 років стала переможцем «Голосу Країни» на 1+1. Згодом зіграла головну жіночу роль в мюзиклі «Dracula.Історія кохання», який йшов з аншлагами 5 років та брала участь у національному відборі Євробачення. Анна була солісткою оркестру  Lord of the Sound, співпрацювала з Pianoboy, Олександром Пономарьовим, Олегом Скрипкою, Ivan Navi. Останні два роки Аню можна було зустріти щоп’ятниці на сцені Caribbean Club, в головній ролі аншлагового шоу «Рояль». Шанувальники «Танців з зірками» могли чути голос M A N I E ‘ в останньому сезоні шоу, в якому вона була вокалісткою бенду.