Зірка українського ТікТоку FESCH6 презентувала сингл – Merry Christmas!

Зірка українського ТікТоку, співачка та блогер Аня Фещенко - FESCH6, презентувала сингл - Merry Christmas!

Зірка українського ТікТоку, співачка та блогер Аня Фещенко - FESCH6, презентувала сингл - Merry Christmas!

Зірка українського ТікТоку, співачка та блогер Аня ФещенкоFESCH6, презентувала сингл – Merry Christmas!

Це такий собі кліп під ялинку. Новорічний подарунок для всіх хто мене дивиться, слухає і просто чекає маленького новорічного дива, – прокоментувала Аня Фещенко свою роботу.

Фани з нетерпінням чекали нового треку від своєї улюбленої Ані FESCH6, про що пишуть в коментарях, та і кількість лайків, як і самих підписників не дає жодного сумніву, що творчість молодої артистки-блогера, заходить на ура.

Аня записує пісні в колаборації з студією Iksiy-Music Production, яка є місцем творчості великої кількості топових артистів країни (KAZKA, GROSU, Віталій Козловський, Міла Нітіч та багато інших)

Працювати з Тік-Токерами, одне заловолення. Вони абсолютно не схожі на зірок сцени, в них відсутня зірковість, а от в роботі це максимальна віддача і безпосередність. Що стосується роботи з Анею FESCH6, то це суцільне свято. Дівчинка – мультик, як поміж себе ми її називаємо. – так говорить музичний продюсер Андрій Ігнатченко/

Одразу після новорічних свят, артистка FESCH6 розпочинає роботу над першою повноцінною концертною програмою, яку покаже вже весною. Треки записано, команда музикантів зібрана. А зараз Новий рік, Різдво, ялинка і класна музика.