ZLATA OGNEVICH їде у Всеукраїнський тур «Віддаю»

У свій день народження талановита артистка Zlata Ognevich порадувала своїх шанувальників виходом нового міні-альбому під назвою "Віддаю".

«Віддаю» – це не просто назва пісні, це спосіб життя, яким наразі живе більшість українців. За словами співачки ZLATA OGNEVICH, назва також символізує її відданість прихильникам, рідній Україні. 

“Я давно планувала всеукраїнський тур, але постійно життя вносило свої корективи. Останні два роки, я постійно була с концертами в різних містах нашої країни. В 2022- 2023 ми провели благодійний тур «Світло», з якого більшу частину коштів я передала на потреби ЗСУ. Всеукраїнський тур «Віддаю» – особливий для мене, я щаслива, що зможу поділитись з глядачем своєю історією”, – поділилась ZLATA OGNEVICH. 

Тур «Віддаю» охопить 20 міст, почнеться 12 вересня в Львівській опері, а фінальний концерт відбудеться в Києві 5 грудня, в МЦКМ Жовтневий палац. 

На концертах прозвучать усі хіти артистки в супроводі струнного квартету та Kaska records, серед яких: «Буревіями», «Солодка кара», «За лісами горами», «Зозуля», «Танцювати» та багато інших. 

Співачка готує багато музичних сюрпризів, а один із них готова відкрити вже зараз – спеціальним гостем на концерті у Львові стане SHUMEI

Квитки за посиланням