«Знову сонце засяє над твоїми містами. Повернемось всі додому, як до рідної мами» – вірмен з Луганська RAZO презентує трек українською з NATA.LI та WZ Beats

«Знову сонце засяє над твоїми містами. Повернемось всі додому, як до рідної мами» - вірмен з Луганська RAZO презентує трек українською з NATA.LI та WZ Beats

«Знову сонце засяє над твоїми містами. Повернемось всі додому, як до рідної мами» - вірмен з Луганська RAZO презентує трек українською з NATA.LI та WZ Beats

Вірмен з Луганська RAZO презентує трек “Рідна” з NATA.LI та WZ Beats.

У той самий день, коли за вікном кожного з нас, почулося те, що змінило життя і світ навколо усіх нас. 

«Ця пісня народилася о 6 ранку наступного дня, після нападу. Вже добу переварюючи те, що відбулося, думки про рідних, друзів, навіть просто знайомих… Де вони всі? Пережите відчуття вже вдруге, після нападу «освободителей» на Луганськ та Донецьк, народило відчуття до України порівняно, як до Рідної Мами. Від болі до гордості і любові народилася така пісня, яку і зробили багато людей разом, кожен вклав свої почуття в настрій пісні і посил» – коментує артист Razo.

Коли пісня ще була у демо версії, молода артистка NATA.LI почувши її, ніби прожила її історію. Та саме в той час команда разом з автором музики WZ Beats, думали щодо внесення жіночої партії у пісню.  

Спільними зусиллями команда знайшла студію для NATA.LI у Латвії, де вона і перебувала через воєнні дії в Україні, і записали трек немов на одному подиху.

«NATA.LI точно передала настрій та задумку, бо відчувала теж саме що і автор слів, та  трансформувала у приспів відчуття від болі до любові, як до Рідної мами» – коментує артист. 

Настрій пісні і велику роль зіграла сама музика, яка ідеально підходить під слова, WZ Beats, бо він знає як доторкнутись до душі музикою. Творча команда наразі готує remix котрий покаже пісню з іншим настроєм.