10 фактів про тур NK | Насті Каменських

10 фактів про тур NK | Насті Каменських

Закінчилась перша частина туру артистки “Я — Україна”. Співачка не тільки збирала повні зали в містах України, а й у перервах між концертами та репетиціями приділяла час добрим справам.

1. NK відвідала 14 міст з концертами в рамках туру “Я — Україна”. Команда артистки проїхала понад 4000 кілометрів.

2. Співачка виконала свої хіти, перекладені українською — “Попа як у Кім”, “Червоне вино”, “Дівчата рулять”, “Це є моя ніч” та інші. А також останні пісні, серед яких і щемливий трек артистки “Я — Україна”. До речі, цю пісню Каменських написала у співавторстві зі своїм чоловіком Потапом. В кожному місті зал стоячи співав разом із нею. А в Чернігові та Чернівцях артистка покликала на сцену діточок і заспівала разом із ними. 

10 фактів про тур NK | Насті Каменських

3. Своє 36-річчя Настя Каменських теж відсвяткувала прямо на сцені — під час концерту в Черкасах. Артистці зробили сюрприз — винесли їй торт і показали відео-привітання від колег по сцені, військових та дітей, до яких вони приїздила з візитами. Привітав кохану і чоловік Потап — він з’явився на екрані і щиро звернувся до другої половинки. Зал зустрів його промову гучними оплесками. 

4. На одній із зустрічей з військовими співачка отримала жартівливу пропозицію руки і серця від одного з наших захисників. Проте Каменських сказала, що не збирається розлучатись із Потапом.

“Я бажаю кожній жінці таких неймовірних чоловіків, як наші захисники! Але я вже заміжня”, — відповіла співачка.

5. Впродовж туру  разом з ГО “Сенсоріка” вдалося передати понад 2 тонн гуманітарної допомоги до дитячих будинків, військових шпиталів, а також було надано адресну допомогу 50 сім’ям, що проживають на прифронтових територіях. Також передали дрон DJI Mavic 3 нашим захисникам на Бахмутський напрямок, за що ті  щиро подякували співачці.

10 фактів про тур NK | Насті Каменських

6. На зустрічі з військовими в Рівному один із хлопців, Олексій, вперше піднявся на ноги, щоб обійнятися з артисткою та сфотографуватись із нею.

10 фактів про тур NK | Насті Каменських

7. У Кременчуцькому військовому госпіталі, хлопці зняли свої шеврони та подарували їх артистці. За словами співачки, це розчулило її до сліз.

10 фактів про тур NK | Насті Каменських

8. Під час візиту до Тернопільського дитячого будинку директорка Інга Володимирівна розповіла Насті, що після попереднього візиту артистки  маленький хлопчик Артем після зустрічі з нею почав говорити. 

9. На багатьох концертах туру побували наші захисники і захисниці, а також працівники медичних госпіталів, яких Настя запросила під час своїх зустрічей. У Рівному наші захисниці піднялися на сцену, одягнули Каменських на плечі прапор України і подякували за все, що вона зробила для ЗСУ.

10. В Черкасах Настя здійснила мрію давньої учасниці свого фан-клубу, дівчинки Іри — запросила її на сцену і заспівала разом із нею пісню “Додому”.


10 фактів про тур NK | Насті Каменських