Альбом Hurts&Sins від punch flame – нове звучання, яке подарує вам багато різних емоцій

Альбом Hurts&Sins від punch flame – нове звучання, яке подарує вам багато різних емоцій

Альбом Hurts&Sins артиста punch flame був готовий ще рік тому, але після початку війни все змінилося і реліз переносився багато разів! За цей час вдалось багато допрацювати різних деталей. Це перший сольний альбом в кар’єрі punch flame.

Punch Flame один із небагатьох українських артистів, хто пише англійською мовою. Цей альбом подарує вам багато різних емоцій. Від веселих до сумних. Також на альбомі присутні три американських виконавці з досить відомими іменами. Nessly K$upreme та Lil West які співпрацювали с такими артистами як (Lil Yachty, Lil Keed, Yeat, Night Lovell тощо).

Перший трек з альбому New Season (feat. Lil West) вийшов 11 листопада 2022 року. Вас чекає ще +15 композицій з яких три скіта та два фіта. Punch Flame тільки починає свою кар’єру, його різноманітність буде вам до вподоби, зверніть на нього увагу.

Альбом Hurts&Sins – нове звучання, яке подарує вам багато різних емоцій! Вам сподобається концепція альбому та різноманітність стилів які там присутні. Також в альбомі присутні не маловідомі західні артисти.

“Мій перший альбом, я в шоці! Я просто хочу подарувати вам настрій. В мене немає великих сподівань щодо релізу, те що я зробив, для мене вже велике досягнення. Вірте в себе, робіть що подобається і що приносить вам задоволення та радість, і удача буде з вами. #HS”, — коментує артист.