Alexander Teslenko зняв кліп на свою нову пісню “Місяць”

Alexander Teslenko зняв кліп на свою нову пісню "Місяць"

Alexander Teslenko приєднався до ініціативи «Подаруй тепло квітам Ботанічного саду» і зняв кліп на свою нову пісню “Місяць” у центральній оранжереї Ботанічного саду імені М.М. Гришка для привертання уваги до порятунку колекціі унікальних рослин тропічного та субтропічного клімату в оранжереях Ботсаду, які нині потерпають від нестачі тепла.

Alexander Teslenko зняв кліп на свою нову пісню "Місяць"

Ця колекція є генофондом для багатьох рослин, чий дім далеко за межами України, оскільки в місцях свого природного зростання їх майже не залишилося. Понад 50% колекції мають статус рідкісних та таких, що перебувають під загрозою зникнення. Тож Ботсад має зобов’язання по збереженню колекції рідкісних рослин , і без нас він не впорається.

Благодійний фонд Peli can live та Ботсад створили збір, вся інформація по якому розміщена на сайті благодійного фонду Peli can live.

Підтримай донатом сберження унікальноі колекціі та подаруй тепло квітам.

Alexander Teslenko – участник декількох сезонів “Голос Країни”, а також фіналіст конкурсу “Pepsi music star”. Його трек “Я розбиваюся” зараз знаходиться в усіх чартах стрімінгових платформ, а також посідав 10 рядок у чарті Shazam Ukraine. Зараз Alexander готує свій перший студійний альбом разом з продюсерською командою, яка працює з Лілу45.