Кримська співачка Vizhytsa випустила новий трек

Кримська співачка Vizhytsa випустила новий трек

Пісня “DIVCHYNA” це маніфест кримської співачки Vizhytsa, який вона присвятила незламному духу усіх жінок.

Кримська співачка Vizhytsa випустила новий трек

«Під електронну музику легко відпускати емоції, проживати їх, визволяти; я просто хочу за допомогою цього треку обійняти кожну дівчину, яка цього потребує», – коментує співачка.

Кримська співачка Vizhytsa отримала свій псевдонім завдяки вивченню Буквиці. Музика дівчини – еклектика в чистому вигляді: етнічні мотиви поєднуються з електронним звучанням.

“Будь-який шлях саморозвитку не простий: кожна “нова висота” приводить тебе до тих самих базових опрацювань, але вже на новому, глибшому рівні, знову оголюючи тебе справжнього. Ти ніби під мікроскопом починаєш бачити свою суть: від найсвітліших посланців і бажань, до найжорстокіші критики і самоаб’юзу. Процеси ці циклічні, і тільки їхнє прийняття призводить до відчуття внутрішнього балансу: щиро прийнявши всі свої “темні” сторони, я змогла безумовно полюбити себе і свій досвід таким, яким він є. Коли всілякі вчення і знання перестали працювати,- я несвідомо почала писати альбом, сублімуючи свої почуття. Це нагадує певну “музичну самотерапію”, яка, як виявилося, працює. Так я зрозуміла що не можу його не випустити”, – ділиться дівчина.