Alexjazz презентує новий альбом «Ф’южн»

«Ф’южн» – це третій сольний студійний альбом україномовного репера Alexjazz. Останній повноформатний альбом виходив в 2014-ому спільно із джаз-хоп проєктом The Cancel.

«Ф’южн» – це третій сольний студійний альбом україномовного репера Alexjazz. Останній повноформатний альбом виходив в 2014-ому спільно із джаз-хоп проєктом The Cancel.

«Ф’южн» – це третій сольний студійний альбом україномовного репера Alexjazz. Останній повноформатний альбом виходив в 2014-ому спільно із джаз-хоп проєктом The Cancel

Альбом «Ф’южн» – це стилістичне поєднання хіп-хопу, джазу, електроніки, фольку, соулу та фанку. До альбому увійшло 10 композицій, кожна з яких має свою унікальну історію створення. 

До запису були запрошені вокалістки Мирослава Салій, Оксана Масло, а також дитяча фольк-студія «Правиця». Над музикою до альбому працювали 3 саундпродюсери: Sheemy, Palayeah prod. та Артем Черос

Треки Alexjazz – це про внутрішні рефлексії, про рідний край, та про стосунки між людьми. Майже всі пісні із альбому є автобіографічними.

«Для мене це дуже особистий альбом. Він про внутрішні трансформації та перетворення. Коли я писав перші треки, я ще вживав алкоголь і палив. Зараз я відмовився від цих пагубних звичок. Власне в самих треках можна відслідкувати ці зміни. Альбом був готовий ще рік тому. Але в зв’язку із пандемією ми вирішили притримати реліз, і зняти відеокліпи», – говорить про реліз Alexjazz

Режисером обох відеокліпів виступив Володимир Бондаренко. 

В новому альбомі Alexjazz експериментує із фольклором та українською культурною спадщиною. 

До альбому увійшов офіційний рімейк пісні 1976 року гурту «Візерунки Шляхів», солістом якого був Тарас Петриненко. І вже восени Alexjazz випустить ще декількох рімейків «вусатого фанку».