Alina Pash випускає пісню, яку ви могли почути 2 роки тому

Alina Pash випускає пісню, яку ви могли почути 2 роки тому

26 травня Alina Pash випустила пісню GOIRA, яку написала майже 2 роки тому.

GOIRA – життєстверджувальна пісня, яка нагадує ранню творчість Alina Pash. Вона, як і попередні роботи, натхненна рідним для артистки Закарпаттям.
Alina Pash також зазначає, що GOIRA асоціюється у неї з весіллями, культурою яких насичений Карпатський регіон.

GOIRA має легкий приспів, що швидко запам’ятовується. Сингл створений в жанрах pop і hip-hop, також присутній folk.

“Піснею GOIRA хотілось повернутись до моєї ранньої творчості, до експериментів, до яскравого поєднання folk і hip-hop. Хотілось створити дуже позитивний і теплий сингл, який переносив би слухача в мій рідний край — Закарпаття. Різнобарвне місце, сповнене гірської містерії і унікальних людей”, – коментує Alina Pash.

GOIRA чекала свого виходу 2 роки. Вона мала увійти до ЕР “Норов”, реліз якого відбувся в грудні 2021 року, але в останній момент Alina Pash передумала випускати пісню. 

В інтерв’ю на каналі “РОЗМОВА” артистка зізналась, що вагається, чи випускати сингл, бо боїться, що він надто простий.

Перед релізом Аліна питала думки про пісню у багатьох людей. Артистка зверталась до Сергія Лиховиди (YouTube-канал “Розмова”), Олени Кравець, Наталії Гаріпової, Володимира Дантеса та інших колег і потенційних слухачів. Зокрема пісня GOIRA прозвучала на шоу “ПОЖЕЖА” в Івано-Франківську. Після того, як Alina Pash переконалися в позитивній реакції авдиторії, було прийняте рішення все ж випустити пісню. 

“GOIRA — ода моєму рідному краю!”, – додала Alina Pash.