Анна Трінчер презентувала кліп “Бар за баром”, який за лічені години потрапив у тренди YouTube

Анна Трінчер презентувала кліп "Бар за баром", який за лічені години потрапив у тренди YouTube

Секс-символ українського шоубізнесу Анна Трінчер презентувала нову пісню “Бар за баром”. Співачка продовжує ділитися історією своєї трансформації, яка змінила її повністю.

“Бар за баром” – композиція, що розповідає про завершення довготривалих стосунків, де почуття вже забуті, спілкування втратило свою суть, а любов, яка колись прикрашала дві половинки, перетворилась на попіл.


“Останні згадки про минулі стосунки вже адресовані вогню. “Бар за баром” це спосіб нагадати собі, що тепер ми окремі особистості: “Тепер є лише я і є лише ти – разом нас не існує”. Проте робота передає намір доводити собі, що я заслуговую на все, чого бажаю, та я це отримаю. Дякуючи собі, що в певний момент життя не втратила свою жіночу силу, мету та бажання бути почутою, я маю можливість ділитися зі слухачем своїм життям, особливо, перетворюючи його у творчість”, – ділиться співачка.

Попередні роботи Анни набули неабиякої популярності в соціальних мережах та не один тиждень трималися на верхівках усіх чартів. Співачка й надалі прагне дивувати слухача та відкривати йому нову себе.

Вже за лічені години кліпу “Бар за баром” вдалося увірватися в музичні тренди YouTube. За чотири години відео досягло шостої позиції у ТОП-30 українських трендів.

Співавтором треку став виконавець DEMCHUK, з яким Анна Трінчер дуетом заспівала пісню “Цілуй”. Її вперше виконавці представили публіці на музичній премії MUZVAR AWARDS-2023.