ART SAVED LIFE: ALINA PASH, Коля Сєрга і CONSTANTINE врятують життя на благодійному арт-фестивалі

ART SAVED LIFE: ALINA PASH, Коля Сєрга і CONSTANTINE врятують життя на благодійному арт-фестивалі

ART SAVED LIFE: ALINA PASH, Коля Сєрга і CONSTANTINE врятують життя на благодійному арт-фестивалі

12 червня в галереї «Лавра» відбудеться благодійний фестиваль, на якому виступлять ALINA PASH, Коля Серга і CONSTANTINE, а також інші зірки інді-сцени (Mazhora, Ingret) і DJ BACHI.

Ініціатором заходу став благодійний фонд «ART SAVED LIFE», який закликає діячів культури і мистецтв допомогти зберегти життя дітей і тим малюкам, які втратили сімей. 

       Фестиваль стартує о 13:00 c розважальної програми: ді-джеї, вулична їжа, коктейлі, ярмарка, розмовна-зона з артистами, дитячі зони. Після чого на відвідувачів чекатиме нова концертна програма від ALINA PASH, CONSTANTINE, INGRET, MAZHORA, і Колі Сєрги, який здивує своїм унікальним музично-поетичним перформансом «Вселеннопленние». 

       На ініціативу організації відгукнулися не тільки музиканти, але і стріт-арт художники NAMELESS, картини можна буде придбати просто під час фестивалю, і тату-майстри, які створять спеціальну зону. Також працюватиме кінотеатр просто неба та інші арт-інтерактиви для дорослих і дітей. 

       Благодійний фонд «ART SAVED LIFE» проводить розважальні та освітні проекти вже не перший рік, ініціативу вже підтримували: ALYONA ALYONA, ALEKSEEV, KAZKA, LAUD, СТАСІК, KRUT, DANIEL SHAKE, BAHROMA, TONKA, GURT [O], FO SHO, GORIM і кількість друзів фонду тільки зростає! 

       Зібрані кошти з квитків підуть на підтримку дитячого будинку «Місто щасливих дітей», які зараз переживають складнощі через пандемію.

       “Місто щасливих дітей” – це унікальне місце, де рятують дітей, залишених батьківського тепла, яких забрали у опікунів-алкоголіків і наркоманів, або які просто були на вулиці. Існує він тільки шляхом добровільних пожертвувань. Саме тому вони потребують допомоги і підтримки небайдужих людей! 

        Центр відрізняється від інших притулків, інтернатів та організацій високими результатами, особисто розробленими і адаптованими реабілітаційними формами і методами реабілітаційного процесу; індивідуальним підходом до кожної дитини з урахуванням їх потреб; сімейної атмосферою; демократичністю виховання і пріоритетностю підготовки дитини до повернення / влаштування дитини в сім’ю. ⠀ 

       За 12 років існування вони допомогли більш ніж 538 дітям та їхнім родинам бути щасливими. 

       «Коли очолюєш благодійну організацію, береш відповідальність не тільки за свої і командні дії, а й за якість життя цих ще маленьких але істинно великих особистостей. Приїхавши хоч раз в дитячий будинок, ніколи тебе не покинуть ці погляди. Вони чисті!  Приходячи на арт-фестиваль ти допомагаєш не нам, а цим дітлахам, у яких є право на повноцінне життя. При цьому ти насолоджуєшся мистецтвом і отримуєш колосальний спектр емоцій! Потім, прийшовши додому, усвідомлюєш, що ще й добру справу зробив … Диво ж! », – Андрій Захарченко, режисер / CEO« ART SAVED LIFE» 

      «Кожен раз, проводячи великий арт-захід з благодійними цілями, ти усвідомлено приймаєш серйозний виклик, особливо у нашій країні в нелегкий, для культурної сфери, час. Але це безперечно того варте, адже це пласт культури, менталітету не тільки «брати», а й «давати». Коли на наші запити з радістю відгукуються чудові музиканти, художники, скульптори, хореографи з палаючими очима, одразу розумієш, що все можливо. Благодійність повинна бути залізним трендом, а діти повинні мати щасливе повноцінне дитинство!», – Коростельова Марія, креативний продюсер «ART SAVED LIFE ».

КВИТКИ НА CONCERT.UA : https://concert.ua/uk/event/art-saved-life-festival

*Захід проводитиметься враховуючи усі карантинні обмеження.